Geef Tiany lucht om te leven

Geef Tiany lucht om te leven

Elke ademhaling is een gevecht . Samen geven we haar lucht ❤️‍🩹

 

💗 Steun voor onze dochter — een jonge vrouw met een groot gevecht

De afgelopen week was een emotionele rollercoaster. Onze dochter werd geopereerd om een stent in haar luchtpijp te plaatsen, in de hoop haar ademhaling te verbeteren. De operatie verliep goed, maar haar lichaam reageerde anders dan verwacht. Hevige pijn, complicaties, beademing… en uiteindelijk moest de stent vroegtijdig verwijderd worden.

Alles gebeurde door een zeldzame aandoening: een rechtsdraaiende aortaboog die haar luchtpijp afknelt. Een diagnose die haar leven al langer beïnvloedt, maar nu pas echt zichtbaar werd in haar strijd.

Ze is dapper. Ze vecht.

Onze dochter staat nog voor meerdere operaties. Haar aandoening — een rechtsdraaiende aortaboog die haar luchtwegen afknelt — vraagt om gespecialiseerde en intensieve zorg. Helaas kunnen we geen betaalbare hospitalisatieverzekering afsluiten, omdat ik zelf ook risicopatiënt ben. Dat maakt de financiële druk extra zwaar.

We willen haar geven wat ze nodig heeft: ademruimte, medische hulp, en een veilige toekomst. 

Maar deze weg is zwaar — emotioneel, fysiek én financieel. Daarom starten we deze steunactie. Voor medische kosten, aangepaste zorg, en alles wat nodig is om haar ademhaling en levenskwaliteit te verbeteren.

 

🙏 Elke bijdrage, groot of klein, maakt een verschil.

💬 Delen mag ook — steun zit niet alleen in geld, maar ook in zichtbaarheid en liefde.

 

Dankjewel voor jullie warmte, steun en betrokkenheid. Samen geven we haar lucht, kracht en hoop.

Updates

Loading...

Collectors

Loading...
Started 6 hours ago
Viewed 475x

Fundraiser organised by:

Kim Rotthier

Kim Rotthier

 

Donations

 
Show all donations
Started 6 hours ago
Viewed 475x
 
Other fundraisers in: Care Medical
Report abuse