levensreddende chemo immuuntherapie in Duitsland


Jolanda heeft de ziekte Kahler dit is beenmergkanker Doneert u ook?
Ik ben Jolanda marinus 58 jaar met de ongeneselijke beenmergkanker ( ziekte van Kahler )
Hoe is dit geconstateerd? In April 2023 ben ik gevallen en heb mijn rug op 2 plaatsen gebroken en dus niet meer mobiel gelukkig staat mijn man me raad en daad bij met de huishouding, koken , schoonmaken en mij verzorgen. een van de oncologen / hemataloog die geconsulteerd werd vertrouwde het niet en heeft hiervoor een beenmergpuncties uitgevoerd met uitkomst de diagnose Kanker.
In Nederland is mij levensverwachting rond de 5 jaar met de huidige behandelmethodes zoals chemotherapie
Nieuwe vormen van immunotherapie bij multipel myeloom zijn behandelingen die nog niet geregistreerd zijn in Nederland en ook nog niet worden vergoed. Maar de effectiviteit is zo goed dat dat wel te verwachten is in de toekomst.
In Duitsland kan ik deze behandelingen wel krijgen echter die zijn erg kostbaar.
Ik wil deze behandelingen ondergaan daar er voldoende bewijzen van mensen die wel in remissie/genezen zijn door deze behandelingen te ondergaan. Waarom zou ik het niet zijn bij wie deze behandelingen ook werkt?
Zelf zijn we alles wat enige waarde heeft aan het verkopen om op deze wijze geld te verzamelen om de behandeling mogelijk te maken.
De behandeling kost totaal ruim € 85000
Bovenstaande is de reden dat ik met mijn partner deze crowdfunding ben begonnen.
We hopen dan ook dat u dan ook een bijdrage over hebt om mij deze mogelijkheid te geven.
Help mij om mijn behandeling te kunnen betalen én om mijn kans deze kanker te genezen groter te maken.
Denk niet alleen aan doneren, maar delen met jouw netwerk helpt ook!
Uit grond van ons hart willen wij dan ook iedereen bedanken voor de donaties en het delen van dit bericht..
En vanzelfsprekend zullen we iedereen regelmatig een update geven hoe het verder met mij gaat
Mocht ik onverhoopt eerder komen te overlijden zullen de donaties naar KIKA worden overgemaakt.
Jolanda
Updates
Collectanten
Actie georganiseerd door:
