Help aub Luna pijnvrij lopen


Helaas in korte tijd een 3e operatie nodig.
Wees de eerste om deze actie te steunen!
Dag Lieve allemaall,
Luna is mijn Golden van 9 jaar jong en gek op wandelen. Helaas heeft ze het afgelopen jaar veel pech gehad.Ze is vorig jaar in september door haar achterpoot gegaan waarna een da bezoek en foto bleek dat ze haar kruisband heeft gescheurd. Uit de foto's was ook haar andere kruisband slecht maar nog niet gescheurd .
Luna is okt. 2022 geopereerd aan haar rechter kruisband.Ik ben gaan sparen voor haar linker poot. Afgelopen september werd Luna ziek ze blijkt een baarmoederontsteking te hebben en moest met spoed geholpen worden .
Dit heb ik met alle liefde ook betaald maar dit is met al bijna 3.000 euro.
Nu ben ik door de spaarcenten heen en kan ik haar niet laten helpen aan haar linker kruisband. Ze kan nu alleen maar een stukje lopen om haar behoefde te doen ipv wandelen en rennen in het bos wat ze het liefste doet. Ze slikt dagelijks een pijn en ontstekingsremmer.
En wat voel je je dan machteloos als je je beste maatje niet kan helpen . Altijd samen en altijd mee en nu moet je het beperken in maar een kleine wandeling. Het geeft ook zo'n naar gevoel als mensen je aanhouden van …waar is Luna.
Voor vele mensen is een hond maar een hond. Voor mij is ze mijn maatje, een vriend en vooral het beste medicijn.
Liefs baasje en poot Luna
Updates
Collectanten
Actie georganiseerd door:
