❤️ Steun Nico - een warme oproep vanuit het hart ❣️

❤️ Steun Nico - een warme oproep vanuit het hart ❣️

Laat ons tonen dat Nico en Natje er niet alleen voor staan Laat zien dat ze onze steun echt verdienen.

27 donations
16%
€780 of €5,000 raised

Beste vrienden en familie 

Vandaag vragen we jullie steun voor onze goede vriend Nico. Onlangs kreeg hij het zware nieuws dat hij schildklierkanker heeft met uitzaaiingen in de lymfeklieren Een diagnose die niet alleen Nico, maar ook zijn gezin diep raakt. Dit word een grote operatie waardoor Nico zeker nog een lange tijd niet op zee kan gaan. Ondertussen is hij nog maar 30 dagen op zee kunnen gaan doordat hij al vanaf januari sukkelt met zijn gezondheid.

Nico is een harde werker en een gepassioneerde visser die altijd klaarstaat voor zijn gezin dag en nacht zware arbeid,maar nooit geen enkele keer tegen zijn zin vertrokken op zee. Ook zijn vrouw zet zich al jarenlang met hart en ziel in voor goede doelen en helpt waar ze kan. Nu zijn zij degenen die onze hulp wat kunnen gebruiken.

Met deze inzamelactie willen we Nico en zijn gezin een financieel steuntje in de rug geven tijdens deze moeilijke periode. De kosten die gepaard gaan met behandelingen, verplaatsingen en het dagelijkse leven kunnen zwaar doorwegen. Samen kunnen we een verschil maken en hen laten voelen dat ze er niet alleen voor staan. Sommigen denken misschien dat ze dit niet nodig gaan hebben maar dit is gewoon omdat ze dit heel hard verdienen.

Elke bijdrage, groot of klein, betekent ontzettend veel. Kun je niet doneren? Dan helpt het ook enorm als je deze actie deelt met familie, vrienden en kennissen.

Laten we samen een net vol hoop, steun en warmte ophalen voor Nico.

Hartelijk dank voor jullie steun en betrokkenheid.

Voor Nico, met heel ons hart. ❤️

Collectors

Loading...
Started on 6/12/26
Viewed 4215x

Fundraiser organised by:

Aquita Boudt

Aquita Boudt

27 donations
16%
€780 of €5,000 raised

Donations

  • Bianca Philips €25.00

    Jullie stonden ook altijd klaar voor iedereen Veel sterkte en beterschap ❤️‍🩹🍀🍀🍀 Jullie stonden ook altijd klaar voor iedereen Veel sterkte en beterschap ❤️‍🩹🍀🍀🍀

    2 weeks, 5 days ago
  • Marco Daelman €20.00

    Twee pracht van mensen 🍀

    3 weeks, 2 days ago
  • Nancy Reynaert €15.00
    3 weeks, 3 days ago
  • Natascha Ummels €20.00

    🍀🍀🍀

    3 weeks, 4 days ago
  • Natacha Rousseau €5.00

    Heel veel sterkte ! Pracht van mensen die deze miserie zeker niet verdienen ❤️

    3 weeks, 5 days ago
Show all donations
Started on 6/12/26
Viewed 4215x
 
Other fundraisers in: Care Family Charity
Report abuse