Project K
Centjes inzamelen om de medische kosten te dekken. ✨Dream it. Wish it. Go for it ✨
Ik ben Kelly. Trotse mama van 2 kids: Fien en Mauro.
Tien jaar geleden werd ik slachtoffer van een medisch ongeval na een banale operatie ( meniscus).Ze hadden de band om je bloed af te spannen te strak aangespannen.
Ik dacht dat ik erkenning ging krijgen bij de dienst “Fonds voor medische ongevallen“ ,maar na vier jaar strijden, heb ik het opgegeven.
Ik hou hier een beschadigde zenuw aan over In mijn linkerbeen. Na talloze operaties werd snel duidelijk dat ik altijd met pijn zal moeten leven.
Mijn eerste neurostimulator ( om de pijn draaglijker te maken) werd terug betaald door de mutualiteit.
Nu jammer genoeg niet meer …
De kosten in de jaren lopen hoog op.
Een paar jaar geleden startten vrienden “Project K” op.
Er werden zakjes snoep verkocht en er werd een familienamiddag georganiseerd.
Ik bleef steeds aan het werk in het onderwijs al was het halftijds. Dat deed ik zo graag, mijn passie wou ik niet opgeven.
Ik had een stimulator en die werkte al had ik wel nog steeds pijn, maar voor mij leefbaar.
Twee jaar geleden is mijn electrode afgebroken.
Het waren twee loodzware jaren. Niet enkel voor mezelf, maar ook voor mijn twee kindjes, mijn partner, ouders en vrienden.
De vele medicatie zorgde ervoor dat ik rondliep als een zombie. Ik beleefde alles in een waas.
Ik had bij alles hulp nodig: mijn ouders ontfermden zich over het brengen en afhalen van de kindjes van school, mijn partner die me moest verzorgen op alle vlakken, eten werd gemaakt, de was en de plas werd overgenomen,…
Ik had naast het plaatsen van een morfinepomp nog 1 kans op een operatie door het plaatsen van een nieuwe electrode en die kans wouden we natuurlijk grijpen.
De medische kost eraan verbonden moesten we erbij nemen.
De operatie is geslaagd waar we zo dankbaar voor zijn. Terug wat een leven opbouwen al zit werken in het onderwijs er niet meer in.Dat valt me zwaar, maar ik probeer er elke dag het beste van te maken.
ondertussen kreeg ik ook hartritmestoornissen en heb ik nu sinds zes maanden een pacemaker.
Ik hou me nu bezig met knutselen en geniet ervan om mijn kindjes weer eindelijk te kunnen bijstaan.
Vanaf september ga ik vrijwilligerswerk van thuis uit doen.Ik heb me ingeschreven om jongeren telefonisch bij te staan.
Ik moet bezig kunnen blijven en wil nog iets kunnen doen waar ik voldoening kan uit halen.
De medische kosten: operaties, medicatie, psycholoog,… lopen hoog op.
Het maakt me onrustig en voel me schuldig dat we door mijn gezondheid dingen moeten laten.
Ik hoop via deze weg centjes in te zamelen om de operatie te kunnen betalen en de andere medische kosten te dekken.
Niet eenvoudig om zelf een actie te starten… Soms moet je nu eenmaal je trots opzij zetten en hulp zoeken.
Alvast bedankt om mijn verhaal in een notendop te lezen en voor je steun.
Lieve groetjes
Kelly
Donate for Project K
Every amount helps. Thank you!
Collect for Project K
You get your own page with your own target. Everything you raise goes to this fundraiser.
34 donations
€1,610 raised
Share this fundraiser
Every share brings in new donations.
Share via WhatsApp
We have prepared a message for you. Feel free to change it: personal messages are read and passed on more often.
Share by e-mail
We have prepared a mail for you. Change what you like, then open it in your mail program or copy the text.
Share on Facebook
Facebook does not fill in your message for you. We copy the text below, so you can paste it into your post.
Post on Instagram
Scan the code with your phone and follow the steps there.
- 1Choose Instagram, then Post.
- 2Paste the caption. It is already on your clipboard.
- 3Put the link in your bio: links in a post cannot be clicked.
Put the image on your phone, create a new post and choose it. Paste the caption; links in a post cannot be clicked, so put the link in your bio as well.
Instagram Story
Scan the code with your phone and follow the steps there.
- 1Choose Instagram, then Story.
- 2Tap the sticker icon, choose Link and paste. The link is already on your clipboard.
- 3Place the sticker on the marked spot and share.
Put the image on your phone, create a Story and choose it. Add the link sticker on the marked spot and paste the link; it is on your clipboard.
Share on TikTok
Scan the code with your phone and follow the steps there.
- 1Choose TikTok and post the image as a photo.
- 2Links in TikTok are not clickable: the address is on the image.
Put the image on your phone, open TikTok, tap + and choose it as a photo. Links in TikTok are not clickable: the address is on the image.
Website widget
Place this fundraiser on your own website or blog.
Copy and paste the following code anywhere to a website or blog
Read more about the Steunactie donation button
Send a message to the organiser
Kelly receives your message by e-mail and can answer you directly.
Report abuse
Do you suspect this fundraiser is fraudulent or misleading? We investigate every report.
Connect fundraiser to category
QR Code
For posters, flyers and collection boxes. Scanning opens this fundraiser directly.
Verified organiser
Our payment partner has checked the payout bank account of this fundraiser and the identity of its holder.
This check is about who receives the money, not about the story of the fundraiser.
