Help Puk naar het Wereldkampioenschap Voltige 2025!

WK Voltige 2025, here I come! π₯ Alles zelf betalen, dus alle hulp is welkom. Steun je me naar de start? ππ
In augustus 2025 mag ik Nederland vertegenwoordigen op het FEI Wereldkampioenschap Voltige β een droom waar ik keihard voor werk! Sinds 2023 maak ik deel uit van het TeamNL-kader Voltige, en dit jaar deed ik mee aan maar liefst vijf internationale CVI-wedstrijden, met steeds betere resultaten.
π Mijn route tot nu toe:
Maart β CVI Saumur (FR)
April β CVI & NK Ermelo (NL): NK 3e plaats (vrouwen) behaald!
Mei β CVI Lier (BE) & CVI Sentower (BE): 4e plaats behaald!
Juni β CVI Flemalle (BE): π₯ 1e plaats behaald!
Ik kom uit in de categorie Young Vaulter, waarin we drie onderdelen uitvoeren: Plicht, Technische Test en Kur op muziek. Voltige is een mix van kracht, balans, expressie en vooral teamwork β met het paard en mijn team.
π« Geen Olympisch = geen steun
Voltige is helaas geen Olympische sport en wordt daardoor niet financieel ondersteund door de KNHS of NOC*NSF. Dat betekent dat ik alle kosten zelf moet dragen, zowel voor de voorbereiding als voor het WK zelf.
Een greep uit de kosten:
Vervoer van het paard
Verblijf van het hele team (voltigeur, longeur, groom)
Accreditatie Γ β¬500 per persoon (inclusief maaltijden en deelname)
Reiskosten binnen Europa
Ook alle CVI-wedstrijden dit jaar waren volledig op eigen kosten β en die investering heeft geloond: ik sta sterker dan ooit en ben klaar voor het WK.
π Help jij mee?
Mijn droom is om op het WK te schitteren en Nederland trots te maken in deze prachtige sport. Maar ik kan het niet alleen. Met jouw steun maak je deelname mogelijk en geef je mij de kans om het maximale uit mijn sportcarrière te halen.
Elke bijdrage β groot of klein β helpt. En delen mag natuurlijk altijd!
Dank je wel!
Puk van Ierland
π Volg mijn weg naar het WK via Instagram @myequestrianlife.puk
newest
most donated
Fundraiser organised by:
