Help Kim Haar Leven Terug te Krijgen

Help Kim Haar Leven Terug te Krijgen

Kim is 39 jaar oud en vecht al 23 jaar tegen neuroboreliose. Help haar om de cruciale behandelingen te kunnen opstarten.

 

## Mijn Verhaal: Een Oproep vanuit Mijn Bed

Lieve mensen,

Mijn naam is Kim, en ik ben 39 jaar oud. Al 23 jaar vecht ik tegen een onzichtbare vijand die mijn leven volledig heeft overgenomen. Wat begon als klierkoorts met ernstige leverproblemen toen ik 16 was, bleek later neuroborreliose te zijn – een diagnose die gespecialiseerde laboratoria in Duitsland onder begeleiding van prof. dr. Kenny De Meirleir bevestigden.

De afgelopen twee decennia waren een aaneenschakeling van pijn, uitputting en onzekerheid. Ik kreeg hulp voor alles van geheugen- en concentratiestoornissen tot hartproblemen, spijsverteringsklachten en spierverkrampingen. Ik heb diverse revalidatietrajecten gevolgd en jaren geleden gaf een intensieve antibioticakuur me tijdelijk verlichting. Maar al die behandelingen, al die hoop, moesten we zelf bekostigen. Het RIZIV erkent mijn ziekte niet op de manier die nodig is, en mijn familie heeft al jarenlang een enorme financiële last gedragen.

---

### Nu Ben Ik Volledig Bedlegerig... Maar Er Is Hoop!

Negen jaar na die kortstondige verbetering ben ik zwaarder hervallen dan ooit tevoren. Vandaag ben ik volledig bedlegerig en afhankelijk van de zorg van mijn dierbaren. De diagnose is nu duidelijker dan ooit: *chronische systemische borreliose*, met ernstige cognitieve stoornissen zoals geheugenverlies, hersenmist, en problemen met spreken en denken. Mijn hersenen en immuunsysteem zijn zwaar aangetast. Het is alsof mijn eigen lichaam me gevangen houdt.

Toch is er nog hoop. Er zijn behandelingen die me een kans kunnen geven om mijn leven terug te winnen, om weer een actieve mama te zijn voor Emiel en Marijn, en een partner voor Jeroen. Behandelingen die mijn ouders, Mieke en Pierre, na 23 jaar van strijd, eindelijk een glimp van herstel voor hun dochter kunnen bieden.

---

### De Weg Naar Herstel: Welke Behandelingen Ik Nodig Heb

Deze behandelingen zijn niet beschikbaar in België, en ze worden niet terugbetaald. Maar ze zijn mijn enige kans:

* *SOT-therapie (Supportive Oligonucleotide Therapy):* Dit is een geavanceerde behandeling die via gepersonaliseerde DNA-technologie de actieve neuroborreliose-bacteriën gericht uitschakelt. Eén behandeling kost ongeveer €3.000, en we weten nog niet hoeveel ik er nodig zal hebben.

* *Hizentra (immunoglobulinen-infusies):* Deze infusen ondersteunen mijn afweersysteem en helpen mijn lichaam infecties te bestrijden. Dit kost ongeveer €400 per maand.

* *L-Glutathion-infusies:* Drie keer per week krijg ik deze infusen toegediend. Ze ondersteunen mijn hersencellen en helpen mijn zwaar belaste lichaam te ontgiften. Dit komt neer op ongeveer €600 per maand.

* *Niet-terugbetaalde medicatie en supplementen:* Om mijn zenuwstelsel, darmen, slaap, energie, lever en ontstekingen te ondersteunen, heb ik maandelijks voor €200 tot €400 aan medicatie en supplementen nodig.

* *Aanvullende medische kosten:* Denk aan consultaties bij gespecialiseerde artsen, laboratoriumonderzoeken, thuiszorg en vervoer. Dit kan snel €200+ per maand oplopen.

---

### Help Me Mijn Leven Terugkrijgen

Om deze cruciale behandelingen te kunnen starten, hebben we minstens *€10.000* nodig. Dit bedrag zal de SOT-behandelingen in het buitenland dekken, evenals meerdere maanden Hizentra- en glutathiontherapie, noodzakelijke medicatie, en de kosten voor artsenbezoeken en labotests.

Mijn lichaam is moe, maar mijn wil om te leven is er nog. Ik droom ervan om weer een normaal leven te leiden, om te kunnen spelen met mijn kinderen, om simpelweg weer te kunnen denken en praten zonder de constante "hersenmist". De zorg die ik nodig heb, wordt in België niet erkend en dus niet vergoed. Daarom vraag ik nu om jullie hulp.

*Elke gift helpt, hoe klein ook.* En als een financiële bijdrage niet mogelijk is, is het *delen van deze oproep* minstens even waardevol. Verspreid mijn verhaal, zodat zoveel mogelijk mensen de kans krijgen om een verschil te maken.

Dankzij jullie kan ik misschien weer ademen, leven en mijn toekomst terugkrijgen.

Met oprechte dankbaarheid,

Kim Deschacht

Updates

Loading...

Collectors

Loading...
Started 7 hours ago
Viewed 119x

Fundraiser organised by:

Geert Timmerman

Geert Timmerman

 

Donations

 
Show all donations
Started 7 hours ago
Viewed 119x
 
Other fundraisers in: Medical
Report abuse