Help Jack

Jack heeft jullie hulp nodig
Ik zet deze actie op pootjes om mijn grote vriend Jack te helpen.
Jack is de 5jarige bullmastiff van mijn beste vriendin Jessica.
Jack is de grootste (letterijk dan) liefste schattigste allemansvriend.
Helaas is Jack is al zijn hele leven op de sukkel met zijn gezondheid.
Toen Jessica jaren terug uit elkaar ging met haar vorige partner heeft zij ervoor gekozen om de zorg voor Jack op zich te nemen.
Dit heeft haar jammer genoeg al heel wat bloed, zweet en vooral tranen gekost.
En héél veel geld.
Geld dat er nu helaas niet meer is want alles is op, ook de reserves.
Maandelijks kost Jack Jessica 600€ alleen al aan speciale voeding en medicatie. Daarbij komt ook nog dat Jack ‘vaste klant' is bij verschillende dierenartsen en specialisten waar hij maandelijks heen moet.
Helaas is hij momenteel weer op de sukkel en is er deze keer uit bloedonderzoek gebleken dat hij hoogstwaarschijnlijk aan Addison lijdt. De ziekte van Addison ontstaat door een ontsteking in de bijnieren. Omdat de bijnieren minder hormonen produceren, raakt de hormoonbalans van je hond verstoord. Om zeker te zijn moeten er nog meerdere testen gebeuren en de medicatie die hij hiervoor zou moeten nemen zou Jessica maandelijks 200€ kosten, bovenop de reeds 600€ die ze nu al betaalt enkel & alleen voor voeding en medicatie.
Ik zie Jessica momenteel wegkwijnen uit wanhoop alsook mijn dikke vriend Jack die zich niet goed voelt en dit mag niet gebeuren, dus wil ik graag mijn steentje bijdragen en deze actie opstarten zodat Jack de nodige zorgen kan krijgen en behouden die nodig zijn.
Dus lieve mensen en (dieren)vrienden, voel je je (ook) geroepen om een steentje bij te dragen zodat lieve Jack de nodige zorgen die hij zo hard nodig heeft kan (blijven) krijgen, aarzel niet en doneer via deze zeer eenvoudige weg, alle donaties gaan integraal naar hem/hen en ik weet nu al dat hij jullie ongelofelijk dankbaar zal zijn.
Dankjewel alvast <3
Updates
Collectors
Fundraiser organised by:
