Donatie voor een 20 jarige ziek meisje

Donatie voor een 20 jarige ziek meisje

Een meisje van twintig ligt op de IC, haar lever heeft plots volledig gefaald. Elke centje telt als een mooi gebaar

 

Donate Be the first to support this fundraiser!

Een meisje van twintig ligt nu op de IC, haar lever heeft plots volledig gefaald. Haar lichaam is zwak, elke ademhaling een gevecht dat machines voor haar proberen over te nemen. Artsen doen alles om haar in leven te houden, terwijl haar familie machteloos afwacht. 

En ik wil dit meisje helpen. Elke extra cent telt, want het breekt mijn hart om mijn jonge buurmeisje zo te zien lijden een meisje dat vanmorgen nog lachte, en nu opeens vecht voor haar leven.

met deze inzameling wil ik haar laten zien dat niet enkel haar familie haar op dit moment steunt maar heel Nederland, de mensen die een kleinigheidje hebben ge doneert , alsook de mensen die je beterschap hebben toe gewenst.

Alvast bedankt 🙏 

Updates

Loading...

Collectors

Loading...
Started 7 hours ago
Viewed 7x

Fundraiser organised by:

Khalid Bouazzaoui

Khalid Bouazzaoui

 

Donate Be the first to support this fundraiser!

Donations

 
Show all donations
Started 7 hours ago
Viewed 7x
 
Other fundraisers in: Volunteer
Report abuse