Steun Mathiz in zijn ontroerend verhaal.

Steun Mathiz in zijn ontroerend verhaal.
Fam. Vermeulen

Ik ben Mathiz en heb het "Angelman Syndroom" Lees mijn verhaal en steun deze mooie actie!

260 dons
66%
9 850 € collectés sur 15 000 €

Hallo,

Ik ben Mathiz, het vrolijkste kindje ter wereld. Dit komt mede doordat ik het "Angelman Syndroom" heb, een genetische aandoening. Een belangrijk kenmerk hiervan is dat ik altijd aan het lachen ben. Maar het syndroom brengt ook veel ongemakken mee. Ik sta heel erg achter, zowel op motorisch als verstandelijk vlak. Zo zal ik jammer genoeg nooit kunnen praten, ga ik nooit goed kunnen stappen en heb ik epilepsie.  

Ook heb ik een blijvende ontstekingsziekte op mijn slokdarm. Door deze blijvende ontsteking kan ik niet normaal eten en moet ik sondevoeding krijgen. Hierdoor krijg ik om de 2 maanden een kijkoperatie.  

Ik heb dag en nacht zorg nodig. Gelukkig doet mijn mama dit super goed maar hierdoor kan ze niet gaan werken en zorgt papa alleen voor ons inkomen. De kosten lopen wel heel erg op. Zo moeten mijn mama en papa mijn sondevoeding betalen, die zeer duur is. Ook de medicatie en hulpmiddelen die ik nodig heb kosten veel centjes.  

Veel geluk hebben we niet, want ook het huurhuis waarin we nu wonen gaat verkocht worden. We moeten dus op zoek naar een andere woning, die aangepast kan worden aan mij en ook perfect is voor mijn broer en zus. Vanzelfsprekend brengt ook dit zeer veel kosten mee.  

Normaal gezien zouden mijn mama en papa recht moeten hebben op bijstand en een extra vergoeding. Maar tot op heden is er geen enkel vooruitzicht wanneer ze dit zouden krijgen omdat mijn dossier nog steeds niet behandeld is. Als ze hierachter horen krijgen ze als antwoord dat er, door corona, te weinig personeel is om mijn dossier te bekijken. De rekeningen die mijn mama en papa moeten betalen kunnen natuurlijk niet wachten op meer personeel..

Vandaar dat ik een warme oproep doe om mama en papa financieel te steunen.  Ik ga jullie super dankbaar zijn!

Démarré sur 06/02/2022
Vu 14101x

Campagne organisée par:

Fam. Vermeulen

Fam. Vermeulen

260 dons
66%
9 850 € collectés sur 15 000 €

Dons

  • Anonyme 30,00 €
    sur 15/04/2023
  • Anonyme 25,00 €

    Moge Allah swt je genezen ❤️

    sur 25/12/2022
  • Nikki Verlinden 10,00 €
    sur 18/04/2022
  • Amelia Vervloet 25,00 €

    Schoonmoeder annik van dessel.oma Jolien De Wachter

    sur 14/03/2022
  • Peter Claes 100,00 €
    sur 05/03/2022
Afficher tous les dons
Démarré sur 06/02/2022
Vu 14101x
 
D'autres collectes de fonds dans: Soins Vivre Enfants / Jeunes Santé
Rapporter un abus