Jasper wil fietsen
Jasper heeft Ass, DCD,…Hij kan niet zelfstandig deelnemen aan het verkeer en heeft een tandem Hase Pino Steps nodig.
Jasper is een vrolijke, goedlachse jongen van 8 met het denkvermogen van 2 jaar. Door zijn autisme en zijn verstandelijke beperking kan hij niet zelfstandig deelnemen aan het verkeer. Hij heeft hiervoor een Tamdem nodig.
Wij hebben al heel wat paden bewandeld om de juiste oplossingen te kunnen vinden. Maar altijd zijn de kosten zo hoog. Wij vielen letterlijk van onze stoel toen we de prijs van de Hase Pino steps voorgeschoteld kregen. €11.500 en daar komen nog kosten bij.
onze spaarpot is reeds opgedaan aan zijn rolstoel, zijn aangepast verzorgingsmeubel, incontinentie trainingen, aanpassingen in huis en noem maar op.
Graag zou hij samen met zijn broer, mama en papa op stap gaan met de fiets, nu rijden broer en mama met de fiets en Jasper en papa volgen met de auto.
maak deze jongen blij met een donatie?
Campagne organisée par:
Werner Jansen
Dons
-
Anonyme 25,00 €
Het zou zo fijn zijn als Jasper deze zomer kan fietsen!! ??????
sur 06/03/2023 -
Tom Nijs 30,00 €
Veel fietsplezier!!!
sur 30/09/2022 -
Geert Schepers 15,00 €sur 02/09/2022
-
Anonyme 30,00 €sur 26/08/2022
-
Ineke Hermans 50,00 €
Veel fietsplezier, Jasper!
sur 09/08/2022