Chirojongens Halveweg zoeken hulp voor renovatie gebouw
Het Chiroheem is in een zeer slechte staat. Om de veiligheid van de kinderen te garanderen dienen we grondig te renoveren.
In 1956 zijn de eerste stenen van de Chirolokalen gelegd. Het gebouw staat er dus 65 jaar, en dat is te merken. Doorheen de jaren zijn sommige delen van het gebouw vernieuwd (de ramen) en is er een deel bijgebouwd (het speelclublokaal en de keuken). Andere delen zijn echter dringend toe aan een renovatie. Het dak lekt op verschillende plaatsen, er zitten barsten in het plafond, de binnendeuren zijn te smal voor brandveiligheid… In de huidige toestand is het niet meer veilig om als jeugdlokale te gebruiken. Tijd om de lokalen eens stevig onder handen te nemen dus.
Om de kosten te drukken proberen we zoveel mogelijk van het werk zelf te doen. Daarbij hebben we hulp van een super geëngageerde oud-leidingsploeg met de nodige ervaring om aan dit project te beginnen. We zijn ook al een aantal jaren aan het sparen om de verbouwingen te financieren, maar dat zal niet genoeg zijn. Om de verbouwingen tot een goed einde te brengen hebben we jullie hulp nodig. Al het geld dat we inzamelen zal rechtstreeks geïnvesteerd worden in de Chiro.
Voorlopig staat er op de planning om de lokalen te voorzien van een nieuw dak en plafond, de muren opnieuw te bepleisteren en verven, de elektriciteit- en watervoorziening volledig te vernieuwen en nieuwe binnendeuren te zetten.
-
sur 20/09/2021
Nu de vakantie voorbij is zijn we weer druk bezig met jullie elke week een geweldige Chirozondag te laten beleven, maar dat betekent niet dat de verbouwingen zijn stilgevallen. Integendeel! Zoals je misschien al gemerkt hebt zien de lokalen er sinds een paar weken heel anders uit. Dat komt doordat we de voorgevel gekaleid hebben. Zo ziet ook de buitenkant er gloednieuw uit!
Met de binnenkant is het ook goed vooruit gegaan. Door het harde werk van JOVA Construct zijn de binnenmuren gepleisterd. Nu begint het einde stilaan in zicht te komen!
Verbouwen kost veel tijd en is zeker niet goedkoop. Zonder jullie steun was dit nooit mogelijk geweest!
-
sur 13/07/2021
Het heeft een beetje vertraging opgelopen door het slechte weer, maar het is zover: het nieuwe dak ligt op het gebouw! Met dank aan de groep oud-leiding die hier super hard aan gewerkt heeft en de dakplaten geïnstalleerd heeft op één voormiddag!
Dit is een belangrijke stap maar we zijn nog lang niet klaar. Nu kunnen we beginnen met de binnenkant.
-
sur 27/06/2021
De oud-leiding is de afgelopen weken druk bezig geweest met de verbouwingen: het oude dak is nu volledig verwijderd. Volgende week beginnen we met het nieuwe dak erop te leggen.
Dans les médias
Faire un don pour Chirojongens Halveweg zoeken hulp voor renovatie gebouw
Chaque montant aide. Merci !
Collecter pour Chirojongens Halveweg zoeken hulp voor renovatie gebouw
Vous obtenez votre propre page avec votre propre objectif. Tout ce que vous récoltez va à cette action.
140 dons
7 865 € récoltés
Partager cette campagne
Chaque partage apporte de nouveaux dons.
Partager via WhatsApp
Nous avons préparé un message pour vous. N'hésitez pas à le modifier : les messages personnels sont lus et transférés plus souvent.
Partager par e-mail
Nous avons préparé un e-mail pour vous. Modifiez ce que vous voulez, puis ouvrez-le dans votre messagerie ou copiez le texte.
Partager sur Facebook
Facebook ne remplit pas votre message lui-même. Nous copions le texte ci-dessous pour que vous puissiez le coller dans votre publication.
Publication sur Instagram
Scannez le code avec votre téléphone et suivez les étapes.
- 1Choisissez Instagram, puis Publication.
- 2Collez la légende. Elle est déjà dans votre presse-papiers.
- 3Mettez le lien dans votre bio : les liens d’une publication ne sont pas cliquables.
Transférez l’image sur votre téléphone, créez une nouvelle publication et choisissez-la. Collez la légende ; les liens d’une publication ne sont pas cliquables, mettez donc aussi le lien dans votre bio.
Story Instagram
Scannez le code avec votre téléphone et suivez les étapes.
- 1Choisissez Instagram, puis Story.
- 2Touchez l’icône sticker, choisissez Lien et collez. Le lien est déjà dans votre presse-papiers.
- 3Placez le sticker à l’endroit indiqué et partagez.
Transférez l’image sur votre téléphone, créez une story et choisissez-la. Ajoutez le sticker de lien à l’endroit indiqué et collez le lien ; il est dans votre presse-papiers.
Partager sur TikTok
Scannez le code avec votre téléphone et suivez les étapes.
- 1Choisissez TikTok et publiez l’image comme photo.
- 2Les liens ne sont pas cliquables sur TikTok : l’adresse figure sur l’image.
Transférez l’image sur votre téléphone, ouvrez TikTok, appuyez sur + et choisissez-la comme photo. Les liens ne sont pas cliquables sur TikTok : l’adresse figure sur l’image.
Widget du site web
Placez cette action sur votre propre site web ou blog.
Copiez et collez le code suivant n'importe où sur un site web ou un blog
En savoir plus sur le bouton de don de Steunactie
Mise à jour
Envoyez un message à l'organisateur
Mathijs reçoit votre message par e-mail et peut vous répondre directement.
Rapporter un abus
Vous soupçonnez que cette action est frauduleuse ou trompeuse ? Nous examinons chaque signalement.
Relier la campagne à la catégorie
QR Code
Pour affiches, flyers et urnes. Le scan ouvre directement la page de l’action.
