Autisme diagnose bekostigen


Autismediagnose voor volwassenen is duur. Ik zoek hulp om uitsluitsel te hebben en de gepaste hulp te kunnen zoeken.
Wees de eerste om deze actie te steunen!
Al jaren sukkel ik met sociale contacten en werk. Ik krijg de feedback dat ik te monotoon ben, te gefocust op het werk, te snel van slag als de werkomgeving veranderd en niet sociaal genoeg. Als kind kreeg ik de opmerking van familie dat ik vreemd ben en normaal moet doen.
Verschillende kennissen die als kind de diagnose van autisme hebben gekregen of mensen kennen die de diagnose hebben gekregen, zijn ervan overtuigd dat ik autistisch ben.
Ik zit al jaren met het idee in mijn hoofd om een ASS onderzoek te laten uitvoeren zodat ik voor eens en altijd uitsluitsel heb en gepaste hulp kan zoeken. Door persoonlijke tekortkomingen (job kwijt, want ik was te overspannen met de flexdesk omgeving) en financiële tegenslagen heb ik zelf totaal geen buffer meer om dergelijke diagnose te bekostigen.
Het is denk ik, wel belangrijk om te hebben (mocht ik inderdaad autisme hebben) zodat ik open en eerlijk kan communiceren tegen potentiële bazen. Ik ben niet incompetent, maar heb wel de stabiele omgeving nodig om het onderste uit de kan te halen op het werk.
Alle hulp is dus welkom!
Alvast dank bij voorbaat.
Updates
Collectanten
Actie georganiseerd door:
