Collectanten die zichzelf aanmelden

Collectanten

Dashboard > Mijn acties > Actie bewerken > Instellingen > Sta collectanten toe

Bezoekers van jouw actiepagina kunnen zich geroepen voelen om mee te helpen door collectant te worden van jouw actie. Dat is natuurlijk fijn! Hoe meer mensen zich inzetten voor jouw actie, hoe meer kans je hebt op donaties.

Collectanten melden zich aan met de knop 'Word collectant' op de actiepagina. Die knop staat standaard uit. Je zet hem aan bij Actie bewerken > Instellingen > Sta collectanten toe.

Wil je elke aanmelding eerst zelf beoordelen? Zet dan ook 'Collectanten hebben toestemming van de beheerder nodig' aan. Je krijgt dan bij elke aanmelding een e-mail en kunt het verzoek accepteren of weigeren bij Collectanten. Staat deze instelling uit, dan staat de pagina van de collectant meteen online.

Meer over Collectanten

Staat je vraag er niet bij? Ons team helpt je graag via chat of e-mail.