Extra afbeeldingen en een video

Actiepagina: opmaak en instelling

Dashboard > Mijn acties > Actie bewerken > tabblad Afbeeldingen en Video

Ga naar je dashboard en klik in het blok Mijn acties bij je actie op Actie bewerken. Open het tabblad 'Afbeeldingen en Video'. Hier kan je extra afbeeldingen en/of een video toevoegen (YouTube link).

Afbeeldingen

Sleep je afbeeldingen naar het vak 'Sleep afbeeldingen hierheen of klik', of klik op het vak om ze te kiezen.

Je kan maximaal 10 extra afbeeldingen (naast de actiefoto) toevoegen.

Video

Je kan 1 YouTube video toevoegen die dan verschijnt onderaan de tekst van jouw actie. Je kan meerdere video's toevoegen door de link van de video te noemen in de tekst van je actie. Je kunt geen videobestanden (bijv. .mp4, .mov, .mkv) direct plaatsen. Dit om de hoge laadsnelheid van jouw actiepagina te garanderen.

Tip bij het plaatsen van een YouTube video link: vul alleen de unieke video-code in

Kopieer alleen de tekens aan het einde van de URL (het deel na v= of /shorts/) en plak deze hier.

  • Voorbeeld video: bij youtube.com/watch?v=xInRxqyFkCs vul je alleen xInRxqyFkCs in.
  • Voorbeeld shorts: bij youtube.com/shorts/xInRxqyFkCs vul je alleen xInRxqyFkCs in.

Heb je geen YouTube video maar een andere video? Plaats/publiceer eerst je video op YouTube. Dan heb je een YouTube link die je vervolgens kan plaatsen op je actiepagina zoals hierboven omschreven.

Meer over Actiepagina: opmaak en instelling

Staat je vraag er niet bij? Ons team helpt je graag via chat of e-mail.