Trappen tegen de Stelvio
Ken je iemand die je dagelijks ziet strijden tegen dementie? Wij trappen omhoog tegen de Stelvio voor onderzoek en als steun.
Wij zijn een groep vrienden uit Gemert en op 29 augustus 2026 trappen en stappen wij omhoog naar de top van de Stelvio op 2750 meter. Dit als steun voor iedereen wiens naaste wordt geconfronteerd met de stapsgewijze achteruitgang die gepaard gaat met dementie en de ziekte van Alzheimer
We hebben ons aangesloten bij Strelvio, het initiatief van Werner Smits om via donaties geld in te zamelen voor de bestrijding van Alzheimer en dementie. Meer info vind je op www.strelvio.nl
Ons steunen? Dat kan op verschillende manieren. Door een bedrag te storten voor een deelnemer per km (25 omhoog), per bocht (48 haarspeldbochten) of een bedrag voor het gehele team. Ook als je onze actie onder de aandacht brengt van anderen zijn we je al dankbaar. Alle beetjes helpen. Laat je email of telefoonnummer achter en we houden je op de hoogte van de actie gedurende de gehele dag!
Fundraiser organised for:
Strelvio
Fundraiser organised by:
Michael Bots
Donations
-
Michiel Bijnen €25.005 hours, 34 minutes ago
-
Joost Verheijen €25.007 hours, 2 minutes ago
-
Arnaud Van de Wijngaard €75.0013 hours, 57 minutes ago
-
Gert-Jan en Lisette van den Eijnden €10.00
Heel veel succes!
1 day, 8 hours ago -
Koen van Polanen €50.00
Heel veel succes!!
2 days, 3 hours ago