🌟 Steun Nora’s droom 🌟

🌟 Steun Nora’s droom 🌟

Nora (7) vecht dapper tegen jeugdreuma (JIA). Haar grootste wens is een magische trip naar Disneyland Parijs.

 
€0 raised

Donate Be the first to support this fundraiser!

Hey, dit is onze dochter Nora (7 jaar) een leeftijd waarop kinderen zorgeloos horen te spelen, te lachen en de wereld te ontdekken. Maar voor ons en  Nora ziet het leven er anders uit. 

Zij vecht elke dag tegen jeugdreuma (JIA), een ziekte die pijn veroorzaakt, haar energie wegneemt en haar dwingt om al veel te vroeg sterk te zijn. Waar andere kinderen rennen en springen zonder nadenken, moet Nora vaak stoppen, rusten en doorzetten ondanks de pijn.

En toch… ondanks alles, blijft Nora een zonnetje. Ze lacht, droomt en geniet van elke dag hoe moeilijk het soms ook is.

Wat haar echt doet stralen, is Disney. Een wereld vol magie, door helden en wonderen kan Nora even alles vergeten en fleurt ze voor 1x volledig op. Dan vergeet ze even alle pijn, daar is geen ziekenhuis, geen zorgen… alleen fantasie en geluk.

 Haar allergrootste droom is om naar Disneyland Parijs te gaan. Niet zomaar een bezoek, maar een echte, onvergetelijke ervaring: overnachten in het Marvel Hotel, omringd door haar favoriete helden.

Nora is namelijk een enorme fan van Captain Marvel. Voor haar is dit niet zomaar een personage. Captain Marvel staat voor kracht, moed en doorzettingsvermogen, precies wat Nora elke dag nodig heeft. 

Ze kijkt naar haar op, alsof ze haar eigen superheld is. Nora droomt al zolang om ooit oog in oog te staan met haar idool en eens even weg te zijn uit de realiteit.. 

Voor Nora zou deze reis zoveel meer zijn dan een uitstapje. Het zou een moment zijn om weer gewoon even echt kind te kunnen zijn. Even weg van de pijn, de behandelingen en de moeilijke dagen. Even lachen zonder zorgen, dromen zonder grenzen, en herinneringen maken die haar voor altijd kracht geven.

Wij als ouders zouden niet liever hebben dan haar dit te gunnen en we proberen er ook echt voor te sparen maar het leven word echt duurder en duurder en de ziekenhuiskosten en kinesist, dokterbezoeken,… het loopt allemaal snel op waardoor we het al een aantal keer hebben moeten afzeggen met een krop in de keel om haar telkens weer te moeten zeggen, het gaat nu niet.. 

Daarom vragen wij jullie hulp,
Met deze steunactie hopen we Nora haar droom te kunnen geven, het stukje magie dat ze zo hard verdient.


Elke bijdrage, hoe klein ook, brengt Nora dichter bij haar droom.
Ook delen maakt een wereld van verschil!!

Voor iedereen die dit leest alvast dankjewel om naar ons verhaal te willen luisteren en even tijd te willen maken voor ons Nora.

Dank je wel, recht uit ons hart. 💛

Updates

Loading...

Collectors

Loading...
Started 12 hours ago
Viewed 130x

Fundraiser organised by:

Vanessa Dwlf

Vanessa Dwlf

 
€0 raised

Donate Be the first to support this fundraiser!

Donations

 
Show all donations
Started 12 hours ago
Viewed 130x
 
Other fundraisers in: Help
Report abuse