Opstart eigen zaak

Opstart eigen zaak
Leandra Reeder

Al jaren droom ik van mijn eigen horeca zaakje, en al jaren hoor ik "doen!"

 

Hallo!

Ik ben Leandra, 29 en (+)mama van 3 kids! Al jaren droom ik van mijn eigen horeca zaak(je). 

Stel je een plek voor waar warmte, passie en smaak samenkomen. Een plek waar je niet alleen iets komt drinken of eten, maar waar je je echt welkom voelt. Dat is de droom van een jonge, ambitieuze vrouw die vastberaden is om haar eigen horecazaak op te starten.

Al van jongs af aan leeft ze voor gastvrijheid. Met een grote glimlach, een enorme werkethiek en een hart dat klopt voor mensen, wil ze een plek creëren waar iedereen zich thuis voelt. Geen standaard zaak, maar een unieke beleving: een warme ontmoetingsplek waar kwaliteit, sfeer en persoonlijke aandacht centraal staan.

Maar zoals bij elke grote droom, zijn er ook obstakels. De opstart van een eigen horecazaak vraagt een stevige investering. Denk aan inrichting, materiaal, vergunningen en de eerste voorraad. Daarom heeft ze jouw hulp nodig.

Met jouw steun kan deze droom werkelijkheid worden. Elke bijdrage, groot of klein, brengt haar een stap dichter bij het openen van haar eigen zaak. En je krijgt er iets moois voor terug: je helpt niet alleen een droom realiseren, maar ook een plek creëren waar mensen samenkomen, herinneringen maken en genieten.

Wil jij mee bouwen aan dit verhaal? Wil jij later kunnen zeggen: “Ik heb meegeholpen om dit mogelijk te maken”?

Doneer vandaag en word deel van haar reis. Samen maken we van een droom een warme, bruisende werkelijkheid.

Updates

Loading...

Collectors

Loading...
Started 1 day ago
Viewed 125x

Fundraiser organised by:

Leandra Reeder

Leandra Reeder

 

Donations

 
Show all donations
Started 1 day ago
Viewed 125x
 
Other fundraisers in: Wish
Report abuse