Nieuw begin met hoop naar stabiliteit

Nieuw begin met hoop naar stabiliteit

Door omstandigheden in schulden geraakt. Met deze actie wil ik ze afsluiten en opnieuw zelfstandig vooruit.

 

Donate Be the first to support this fundraiser!

Ik deel dit anoniem omdat dit voor mij geen makkelijke stap is. Toch doe ik het, omdat ik op een punt ben gekomen waar ik alleen niet meer verder raak.

Door een samenloop van omstandigheden ben ik in schulden terechtgekomen. Ik werk en ik doe wat ik kan, maar ondanks alle inspanningen blijf ik vastzitten. Elke maand gaat er geld uit, zonder dat er echte vooruitgang is. Dat weegt niet alleen financieel, maar ook mentaal enorm zwaar.

Met €12.000 kan ik mijn openstaande schulden in één keer aflossen. Dat betekent: geen incassokosten meer, geen dreiging, geen achterstand die blijft groeien. Het zou letterlijk het einde zijn van deze schuldenperiode en het begin van een stabielere toekomst.

Deze actie is eenmalig en uitsluitend bedoeld om mijn schulden af te sluiten. Ik vraag geen luxe, geen extra’s alleen de kans om opnieuw van nul te beginnen en mijn leven terug op de rails te krijgen.

Elke bijdrage, hoe klein ook, brengt mij dichter bij dat doel. Ook delen helpt enorm.
Dank je wel aan iedereen die dit leest en overweegt om te helpen.

Updates

Loading...

Collectors

Loading...
Started on 14/01/26
Viewed 16x

Fundraiser organised by:

Bart Bobbermans

Bart Bobbermans

 

Donate Be the first to support this fundraiser!

Donations

 
Show all donations
Started on 14/01/26
Viewed 16x