Met naald en draad aan mijn droom werken


Help jij me in het waarmaken van mijn droom om zelf kleding te kunnen maken?
Hey daar,
Al van kinds af droom ik ervan om mijn eigen kleding te kunnen maken, tientallen jaren en drie kindjes later wil ik dit eindelijk in werkelijkheid omzetten. Ik heb de voorbije periode al eens geproefd van de wondere wereld van couture en ik heb de microbe helemaal te pakken.
Mijn inschrijving voor de cursus basis naaien was al in kannen en kruiken, tot minister Demir roet in het eten gooide met haar beslissing om het inschrijvingsgeld voor volwassenenonderwijs fors(!) te verhogen, met onmiddellijke ingang.
Als alleenstaande moeder (zonder alimentatie voor de kinderen) is het op z'n zachts gezegd niet makkelijk om rond te komen. Ik wil zeker niet klagen, ik werk hard, ik bijt elke euro in twee en maak er het beste van. Alleen, een hobby of een droom voor mezelf verwezenlijken is zo goed als onmogelijk, toch aan de nieuwe tarieven die nu van toepassing zijn.
Mijn kinderen komen altijd op de eerste plaats, maar met deze opleiding durfde ik toch eens iets voor mezelf doen. Je hebt geen idee hoe hard ik er naar uit keek om deze opleiding te kunnen starten. Het verhoogde inschrijvingsgeld slaat mijn droom nu aan diggelen, maar ik wil dit echt niet zomaar opgeven. Vandaar deze steunactie.
Ik weet, er zijn veel belangrijkere acties op deze site dan een simpele hobby, maar ik ben je sowieso eeuwig dankbaar als je toch een donatie zou doen, hoe klein deze ook is.
Lieve groetjes,
Josefien
Meer info over de opleiding: https://www.cervogo.be/nl/cursus/dameskleding/naaien-voor-beginners-86/
newest
most donated
Fundraiser organised by:
