Marathon van Amsterdam

Marathon van Amsterdam
Bram Desimpelaere

Ten voordele van Infimosa

 

Van onmogelijk naar onvergetelijk / mijn marathon voor Infimosa


 

Vijf jaar geleden stond mijn wereld even stil. Een zwaar ongeval, een beschadigde heup en een keiharde medische uitspraak: “Je zal nooit nog 10 kilometer kunnen lopen.”

Maar wie mij kent, weet dat ik niet snel opgeef.


 

Met vallen en opstaan, met eindeloos geduld, en dankzij de hulp van een fantastisch team (mijn loopcoach, kinesist, sportarts, en de onvoorwaardelijke steun van mijn gezin ) liep ik intussen al meerdere halve marathons.

En nu… is het tijd voor de volledige.


 

Toch loop ik deze marathon niet alleen voor mezelf.

Ik loop voor mensen voor wie zo’n kans ondenkbaar is. In Yakoma, een regio in Congo, zijn degelijke zorg en begeleiding geen evidentie. Daar ontbreekt het aan opleidingen, middelen en ondersteuning, zaken die wij hier vaak vanzelfsprekend vinden.


 

Daarom steun ik Infimosa, een organisatie die zich inzet om de verpleegschool in Yakoma te begeleiden, te coachen en te versterken.

Met deze marathon wil ik hun werk zichtbaar maken  en ondersteunen.


 

Wie mij kent, weet dat Mederi en warme, mensgerichte zorg me nauw aan het hart liggen. Het is net die passie die me drijft om dit project te steunen. Want zorg stopt niet aan landsgrenzen.


 

Help je mee?

Samen kunnen we grenzen verleggen. Letterlijk en figuurlijk.

Updates

Loading...

Collectors

Loading...
Started 2 days ago
Viewed 211x

Fundraiser organised for:

Infimosa

Infimosa

Fundraiser organised by:

Bram Desimpelaere

Bram Desimpelaere

 

Donations

 
Show all donations
Started 2 days ago
Viewed 211x
 
Other fundraisers in: Help
Report abuse