•	Lucht om te werken en bewegen!
Joris Boonstra

Ademhalen is geen vanzelfsprekendheid!

 

Luchtballonnen voor lucht, voor behandeling.

Ik, Joris (collega van Geert, zie foto: ‘Joris in de lucht’) heb een actie bedacht om Geert te gaan helpen. Ik wil graag iets voor Geert doen. Ik heb daar zelf de financiën niet voor, maar wil op deze manier graag mijn bijdrage leveren! Ik heb de stoute schoenen aangetrokken en deze actie opgezet.

Kijk, Geert en Helga zijn samen de grondleggers van het Leefstijl Expertise Centrum. Een centrum waar zij beide, samen met het team gemotiveerde collega’s mensen proberen te helpen. Mensen helpen zit hen in het bloed. En dat in het bloed zitten is dan weer één van die overeenkomsten met de problematiek waar Geert mee te maken heeft. Want nu heeft Geert hulp nodig.

 

Wat is het plan?

Vanaf aanstaande maandag 26 mei loopt u bij binnenkomst tegen een gordijn van ballonnen aan. Allemaal verschillende kleurtjes, allemaal vol met lucht. Lucht waar Geert te weinig van heeft. Die ballonnen kunt u kopen (minimaal bedrag 5 euro per stuk, u mag meer voor een ballon geven en u mag natuurlijk meer ballonnen kopen!).

Deze actie duurt twee weken!

In drie van die ballonnen zit een bonnetje. Een bonnetje waarmee iemand die hulp nodig heeft bij bewegen, iemand voor wie bewegen niet vanzelfsprekend is bij het Leefstijl Expertise Centrum een maand lang gratis mag komen sporten (inclusief uitgebreide intake).

In drie andere ballonnen zit een waardebon voor een onderzoek naar keuze.

Stel u koopt een ballon en in die ballon (u heeft geluk) zit een bonnetje. Ook daarmee willen we graag weer het vergelijk maken met Geert, want dat bonnetje geeft u aan iemand die onze hulp (hulp bij bewegen, om welke reden ook) erg goed kan gebruiken. Iemand die wij graag willen helpen. Het is dus niet voor jezelf, maar voor iemand die hulp nodig heeft, net als bij Geert.

Daarmee is de cirkel rond!

Doet u mee? Dank je wel!

 

Joris

Updates

Loading...
Started on 23/05/25
Viewed 480x

Fundraiser organised for:

Fietsen voor lucht!

Fietsen voor lucht!

Collector for this fundraiser:

Joris Boonstra

Joris Boonstra

 

Donations

 
Show all donations
Started on 23/05/25
Viewed 480x
 
Other fundraisers in: Help
Report abuse