Kebene Family

Kebene Family

Kebene Family is een kleinschalig project dat straat- en weeskinderen opvangt in Kenia.

3 donations
€145 of €2,500 raised

Heel recent kwam ik contact met Kebene Family.

Kebene Family is een kleinschalig project dat straat- en weeskinderen opvangt in Kenia. Het opvangtehuis is opgestart in 2007 en is gelegen in de buurt van Diani Beach, bij Mombasa aan de Zuidkust van Kenia.

Er werden begin juni twee baby'tjes geboren van tienerzwangerschappen.

Graag zou ik hen, en vele anderen, een betere toekomst schenken. Dat kan ik niet alleen.

In de kerstvakantie 2024 zal ik Kebene bezoeken dus zou het fijn zijn als ik een mooie cheque kan overhandigen.

KEBENE

Hier willen we een aantal van de meest hulpbehoevende kinderen een THUIS geven waar zij de nodige liefde en zorg krijgen. Wij willen hen laten opgroeien in een omgeving die uitnodigt om zich te ontwikkelen tot jonge mensen die iets kunnen betekenen voor hun land.

Meer dan een naam!

Momenteel vangen wij ruim 160 kinderen op in verschillende projecten. KEBENE voorziet in de basisbehoeften: gezondheidszorg, onderwijs, opvoeding,  recreatie, e.d.  Het doel is aan de kinderen een goede basis te geven en de mogelijkheid om zich te ontwikkelen in een veilige en liefdevolle omgeving zodat zij de kans krijgen voor een onafhankelijk leven in de toekomst.

Updates

Collectors

Nog geen collectanten voor deze actie.

Je kan deze actie helpen door niet alleen te doneren, maar ook door collectant te worden. Wanneer je collectant wordt van deze actie kan je de actiepagina personaliseren met je eigen naam en profielfoto. Je kunt deze pagina dan delen met je eigen netwerk, zodat er nog meer kans is op donaties voor deze inzamelingsactie.

De donaties die je ontvangt via je persoonlijke actiepagina worden direct uitbetaald aan de actiebeheerder van de hoofdactie. Je hoeft dus geen geld over te maken.

Started on 18/06/24
Viewed 192x

Fundraiser organised for:

Kebene Family

Fundraiser organised by:

Robin Ceusters

Robin Ceusters

3 donations
€145 of €2,500 raised

Donations

  • Olivia Mollin 10,00 €

    Geld maakt niet gelukkig ,elkaar steunen en helpen wel!

    on 19/06/24
  • Jeanie Ceusters 35,00 €
    on 18/06/24
  • Vera Smets 100,00 €
    on 18/06/24
Show all donations
Started on 18/06/24
Viewed 192x