Documentaire in Congo
Marlies maakte een fantastische docu 'de wandelende kostuums van Kinshasa'. Deze actie is voor een nieuwe docu over vrouwen.
Be the first to support this fundraiser!
Help mee om ‘Women of Congo’ mogelijk te maken.
Wij starten een crowdfunding voor Women of Congo, een documentaire die de verhalen van Congolese vrouwen centraal wil zetten.
Wanneer er in de media over Congo wordt gesproken, gaat het vaak over oorlog, armoede en geweld. Hoewel deze realiteiten bestaan en niet genegeerd mogen worden, is Congo zoveel meer dan dat. Ook de verhalen van de vrouwen verdienen het om op een andere, bredere en menselijkere manier verteld te worden.
Met Women of Congo willen we Congolese vrouwen zelf een stem geven. We willen luisteren naar hun verhalen, dromen, talenten, uitdagingen en kracht. Wie zijn zij? Wat drijft hen? Waar dromen ze van? Welke rol spelen zij in hun families, gemeenschappen en samenleving?
Waarvoor hebben we jouw steun nodig?
Een documentaire maken vraagt tijd, voorbereiding en financiële middelen. Met de opbrengst van deze crowdfunding willen we onder andere investeren in:
🎥 Film- en opnamekosten
🎤 Geluidsmateriaal en interviews
🚗 Transport en verplaatsingen in Congo
🎬 Montage en postproductie
🤝 Een eerlijke en respectvolle samenwerking met de mensen die aan het project meewerken
📢 De verdere verspreiding van de documentaire
Elke bijdrage, groot of klein, helpt ons om dit project een stap dichter bij de realiteit te brengen.
Waarom jouw steun belangrijk is
Met jouw bijdrage steun je niet alleen een documentaire. Je helpt mee om ruimte te creëren voor verhalen die te weinig gehoord worden.
Dankjewel voor jouw steun! 🙏🏾
Fundraiser organised by:
Julie Gielis
Be the first to support this fundraiser!