Wie helpt mee voor mijn beste vriend/collega Zico?

Wie helpt mee voor mijn beste vriend/collega Zico?
Djenna Maertens

Mijn hondenkind Zico heeft een tumor op zijn poot. Eerste onderzoeken zijn al gedaan. Operatie zal volgende week volgen.

34 dons
111%
1 110 € collectés sur 1 000 €

Dag iedereen,

zoals jullie kunnen lezen op mijn facebookpagina heeft mijn hondenkind, beste vriend en collega Zico ( mechelse herder, bijna 7j) een tumor op zijn poot. De eerste onderzoeken zijn gedaan. Volgende week volgt de operatie om de tumor te verwijderen. 

in de bijlage kan je een factuur zien van het onderzoek die al gebeurd is. Doordat hij een operatie moet ondergaan om de tumor volledig te verwijderen lopen de kosten al meteen op. de operatie zelf zal tussen de 550 en 650euro zijn, medicatie nog niet bijgerekend. 
 

Soms kan een dierenvriend , dogmom  in het leven, het niet allemaal alleen bolwassen, en vraagt die ene dierenvriend, met een hèèl klein hartje....... hulp van de medemens dierenvriend.

 

Dikke Poot Van Zico! 

En De Dikste Merci Van Mij ?

Démarré sur 15/01/2025
Vu 934x

Campagne organisée par:

Djenna Maertens

Djenna Maertens

34 dons
111%
1 110 € collectés sur 1 000 €

Dons

  • Anonyme 5,00 €

    Iets kleins, maar veel beterschap voor je hondenkind ❤️❤️❤️

    sur 16/01/2025
  • Kris De Bondt 20,00 €

    Op een goed herstel van Zico! En nen dikke poot van Perro erbij!

    sur 16/01/2025
  • Kiliana Vanbelle 10,00 €

    Veeeel soentjeees van Opäal. ?

    sur 16/01/2025
  • Tommy De Bruijn 25,00 €

    Ook al is het doel bereikt. Een lekkere traktatie tijdens zijn herstel is ook nodig ❤️‍? Ook al is het doel bereikt. Een lekkere traktatie tijdens zijn herstel is ook nodig ❤️‍?

    sur 16/01/2025
  • Jurgen Derock 50,00 €

    Te laat

    sur 16/01/2025
Afficher tous les dons
Démarré sur 15/01/2025
Vu 934x
 
D'autres collectes de fonds dans: Aide
Rapporter un abus