We eisen de nacht op

We eisen de nacht op
Denise Vanmotte

Laat vrouwen veilig thuis komen

 

WIJ EISEN DE NACHT OP.

Samen met Danique De Jong willen wij deze actie groot maken zodat ook wij in Belgie en Nederland er samen voor kunnen zorgen dat elke vrouw veilig thuis kan komen!

In ons nieuwste rokje. Op onze hoogste pumps. Of hardloopschoenen. Middenin de nacht. Lopend. Fietsend. Joggend. Over stille straten. Door een park. Of in de stad. Wat we ook dragen, waar we ook zijn, hoe laat het ook is: laat vrouwen veilig thuiskomen.

Deze boodschap wil ik zo snel mogelijk overal in Nederland zien. De afbeelding? geregeld. Scherpe inkooptarieven voor snelwegmasten en digitale schermen? gereld. Geld om het daadwerkelijk in te kunnen kopen? Nog niet.

Met €12.000,- kunnen we door heel Nederland op snelwegmasten zichtbaar zijn. Alles daarboven zetten we in om dit aan te vullen met digitale schermen in steden en dorpen en om de campagne te verlengen.

Het uiteindelijke doel: een campagne die niet alleen aandacht vraagt voor dit probleem, maar ook hulp biedt, bijvoorbeeld met handelingsperspectieven voor mannen.

Er lopen gesprekken met prachtige organisaties die zich inzetten voor (de veiligheid van) vrouwen en er is al media die zich aanbiedt om te helpen. FunX zal op meerdere manieren bijdragen aan en aandacht geven aan de campagne. Maar we zijn er nog niet.

Mises à jour

Chargement...

Collecteurs

Chargement...
Démarré 14 heures il y a
Vu 21x

Campagne organisée par:

Denise Vanmotte

Denise Vanmotte

 

Dons

 
Afficher tous les dons
Démarré 14 heures il y a
Vu 21x
 
D'autres collectes de fonds dans: Volontaire Bonne Cause
Rapporter un abus