Steun Kapsalon Modern Style
Hartelijk bedankt allemaal voor jullie steun
Il n'est plus possible de faire un don
Hartelijk bedankt allemaal voor jullie steun! Het ontroerd ons hoeveel steun jullie (hebben) gegeven. De lieve berichten, telefoontjes en donaties.
Liefs,
Raèfen & Raël (Haar kinderen)
Mises à jour
-
sur 30/03/2021
Morgen is de laatste dag van deze online steunactie. Wij willen jullie hartelijk bedanken! We dragen jullie allemaal een warm hart toe voor de lieve berichtjes, telefoontjes en donaties.
Groetjes,
Raël & Raèfen
-
sur 01/03/2021
Nog twee nachtjes slapen, dan gaat de zaak van onze moeder eindelijk weer open. Achter de schermen wordt er hard gewerkt om een frisse start te maken. Ze zullen hun best doen om iedereen zo goed mogelijk in te plannen. Bij de balie zal een doneerpot komen te staan voor mensen die liever contant hun donatie willen doen.
Geniet van jullie kappersbehandeling!
-
sur 23/02/2021
Vanavond in de persconferentie is verteld dat de kappers, schoonheidsspecialisten, massagesalons en rijscholen weer open mogen. Dat is een heel fijn bericht voor onze branche. Helaas is er toch een hoop nodig om dit jaar redelijk te kunnen afsluiten Plus het verlies van vorig jaar.
Dus misschien anders dan u verwacht, zijn jullie donaties nog hard nodig!
Bedankt voor jullie steun & hopelijk zitten jullie gauw in de kappersstoel!
De zaak is bereikbaar tussen 9-17:30
-
sur 18/02/2021
Vandaag staan o.a. de kappers op voor hun zaak met de actie #lichtvoordathetuitgaat . We willen daarmee aandacht vragen voor de nijpende situatie waarin we ons bevinden.
Op dit moment staat het licht aan in mijn moeders kapsalon tot 20:00. Hopelijk hoeven de lampen straks niet voor altijd uit.
-
sur 16/02/2021
Onze moeder wist al al jong dat ze een eigen zaak wilde. Ze begon al vroeg met het knippen van haar zussen en broers. Of zij daar toen nou zo blij mee waren… ze heeft allerlei opleidingen gevolgd en veel werkervaring opgedaan. Toen deed de kans zich voor om een eigen zaak te starten. Dat is nu ongeveer 25 jaar geleden en nog steeds knipt ze vol passie.
Het doet ons goed om te zien dat er zoveel steun is vanuit jullie. Bedankt!
Collecteurs
Campagne organisée pour:
Kapsalon Modern Style
De steun van de overheid is niet voldoende. Wij willen heel graag dat de zaak blijft bestaan met daarbij haar 9 topstylisten.
Ze wist al jong dat ze een eigen zaak wilde en een passie had voor het kappersvak. Deze passie druipt er nog steeds vanaf.
Het zou jammer zijn als ze haar zaak op deze manier moet afdoen. In plaats van nog even knallen tot aan haar pensioen.
Zouden jullie ons willen steunen ?
Campagne organisée par:
Raefen Passage
Il n'est plus possible de faire un don
Dons
-
Anonyme 30,00 €sur 10/03/2021
-
Liesbeth van Termeij 34,50 €sur 04/03/2021
-
Kees van der Kruyk 25,00 €
Veel sterkte gewenst, hou vol!
sur 01/03/2021 -
Anne-Maaike Slobbe 50,00 €
Zet m op topper!
sur 27/02/2021 -
Peter en Petra Hennink 25,00 €
Hopelijk kan de ‘schaar’ weer worden opgepakt
sur 27/02/2021