Scooter

Scooter
Dylan Vinckevleugel

Alle beetjes helpen

 

Hallo allemaal,

 

Ik doe deze oproep met een klein hart, maar ook met hoop. Mijn scooter, die voor mij van levensbelang is, is helaas stuk gegaan. Voor veel mensen is een scooter handig. Voor mij is het een noodzaak.

 

Door mijn handicap is het voor mij heel moeilijk, bijna onmogelijk, om met het openbaar vervoer te reizen. De drukte, de prikkels, het overstappen – het lukt me niet. Mijn scooter is mijn enige manier om me zelfstandig te verplaatsen.

 

Het allerbelangrijkste: mijn familie woont meer dan 60 km van mij vandaan. Dankzij mijn scooter kon ik hen blijven zien, iets wat nu niet meer lukt. Zonder dat contact voel ik me erg geïsoleerd.

 

Helaas heb ik momenteel niet genoeg financiële middelen om de scooter te laten herstellen of een vervangend vervoermiddel te kopen. Daarom vraag ik jullie hulp.

 

Elke bijdrage – groot of klein – helpt me een stap dichter bij herstel en verbondenheid met mijn familie.

 

Alvast heel veel dank voor het lezen, delen of steunen.

💚

Mises à jour

Chargement...

Collecteurs

Chargement...
Démarré 2 jours il y a
Vu 16x

Campagne organisée par:

Dylan Vinckevleugel

Dylan Vinckevleugel

 

Dons

 
Afficher tous les dons
Démarré 2 jours il y a
Vu 16x
 
D'autres collectes de fonds dans: Accident / Malchance
Rapporter un abus