Help steun ons gezin

Help steun ons gezin

Weer een sociaal leven als gezin betere toekomst op bouwen op vakantie uitjes

1 don
0 € collectés sur 25 000 €

Faire un don Soyez les premiers à soutenir cette campagne !

Hoi mijn naam is Marianne
Ik zamel geld in voor ons gezin wij willen naar veel ellende te hebben mee gemaakt een nieuwe start maken
Vader die ernstig auto ongeluk gehad heeft zijn we terecht in de bijstand gekomen moeder moest alles doen vader verzorgen 2 kids ziekenhuis bezoeken revalidatie etc.



De zenuwpijn beïnvloedt jan zijn  leven elke dag. Voorheen werkte hij fulltime ging hij uit met vrienden, reisde hij graag, deed hij  aan voetbal, vissen met de kinderen veel leuke dingen uitjes Kortom een levendig en sociaal bestaan, waar hij intens van genoot.
Door de pijn en bijkomende problemen, zoals moeite met concentreren, snelle overprikkeling en weinig energie is jan fysiek en mentaal op. Het lukt hem op goede dagen om ongeveer 3 /4uur per dag productief te zijn Dat is niet eens genoeg voor gewone zelfzorgtaken denk aan koken en boodschappen doen Volwaardig werken is op dit moment ondenkbaar en elke activiteit vraagt veel energie Wij zouden als gezin graag weer eens samen op vakantie willen wij kunnen dat niet bekostigen we zouden graag iets voor ons zelf willen beginnen foodtruck zelf alles in kunnen delen plannen alleen krijgen we geen hulp (lening) van de gemeente wij willen ook weer een normaal leven en leuke dingen willen bekostigen dat kan niet als je in de bijstand blijft of te weinig inkomen en willen wij ook niet wij willen vooruit het is een deprimerende situatie voor ons als gezin en voor jan helemaal.
 

Démarré 3 jours il y a
Vu 26x

Campagne organisée par:

M D

M D

1 don
0 € collectés sur 25 000 €

Faire un don Soyez les premiers à soutenir cette campagne !

Démarré 3 jours il y a
Vu 26x
 
D'autres collectes de fonds dans: Aide
Rapporter un abus