Help jij mee de podcast 'Omgaan met Depressie' mogelijk te maken?

Help jij mee de podcast 'Omgaan met Depressie' mogelijk te maken?
Peter Schoonderwoerd

Een hoopvolle en informatieve podcast maken voor iedereen te maken heeft met depressie om het taboe er rond te doorbreken.

150 dons
78%
3 520 € collectés sur 4 500 €

In de afgelopen jaren heb ik zelf enorm geworsteld met een depressie. Ik heb gemerkt dat praten over depressie nog steeds taboe is. Wat ik tijdens mijn depressie miste, was een platform van steun, maar ook van hoop. Want een depressie kan heel donker zijn, maar het zijn juist lichtpuntjes die je erdoorheen kunnen helpen. Daarom ben ik de podcast serie ‘Omgaan met Depressie’ begonnen.

Het startpunt van deze podcast is mijn eigen ervaring. Vanuit daar duik ik dieper in de wereld van depressies. Wat is een depressie eigenlijk? Hoe ga je om met een depressie? En hoe kun je het beste iemand met een depressie steunen? Ik praat met lotgenoten en professionals, want het moet geen taboe zijn om een depressie te hebben.

Het maken van deze podcast kost natuurlijk tijd en geld en daarom heb ik jouw steun nodig! Wil jij me helpen om depressie bespreekbaar te maken? Heel erg bedankt alvast!

Mises à jour

  • 2 semaines, 4 jours il y a

    Geef jij de podcast nog een boost?

    De opnames voor de podcast zitten er bijna op. Vanaf september kun je er naar luisteren in je favoriete podcastapp! De kosten zijn echter wat hoger dan vooraf bedacht. Dit ivm onder andere dubbel zo veel opnamedagen. Ook zijn er al ideeën voor een eventueel vervolg. Vandaar dat de crowdfunding opnieuw open gaat! Geef jij de podcast een nieuwe boost? Het delen van deze crowdfunding met je familie en vrienden wordt zeer gewaardeerd:

     https://steunactie.nl/actie/help-jij-mee-de-podcast-omgaan-met-depressie-mogelijk-te-maken/-51164

    Heel erg bedankt voor jullie steun! 

  • sur 09/04/2026

    Beste allemaal,

    Alsnog hartelijk dank voor jullie donaties! Het is al even geleden, maar de afgelopen tijd heb ik niet stilgezeten. Inmiddels kan ik jullie vertellen dat aanstaande maandag de eerste opnames zullen plaatsvinden! Uiteraard zal ik jullie op de hoogte houden als er meer bekend is over wanneer de podcast zal verschijnen. 

    Groet, 

    Peter

Démarré sur 22/07/2025
Vu 1985x

Campagne organisée pour:

Depressie Vereniging

Depressie Vereniging

Campagne organisée par:

Peter Schoonderwoerd

Peter Schoonderwoerd

150 dons
78%
3 520 € collectés sur 4 500 €

Dons

  • Arian Doek 10,00 €

    Alle succes met de podcast!

    7 heures, 2 minutes il y a
  • Ingrid Maaswinkel 25,00 €

    Heel tof en dapper dat je dit doet! Zegen voor jou 🙏🏼

    10 heures, 31 minutes il y a
  • Rianne Dekker 25,00 €

    Heel veel succes!

    1 jour, 6 heures il y a
  • Anonyme 50,00 €
    1 jour, 9 heures il y a
  • Anonyme 10,00 €
    2 jours il y a
Afficher tous les dons
Démarré sur 22/07/2025
Vu 1985x
 
D'autres collectes de fonds dans: Créatif Associations
Rapporter un abus