Help Body Action XL te blijven bestaan
Doordat we uit ons huidige pand moeten, zijn we gedwongen kosten te maken voor nieuwe pand. Graag willen wij blijven bestaan!
Na 3 lockdowns voor onze kiezen te hebben gehad kregen wij te horen dat ons 10 jaar huurcontract afloopt per 31 oktober 2022. De eigenaar wilt het pand + huis verkopen! Dit betekent dat wij uit ons huidige pand moeten. Dit hadden wij niet aan zien komen maar het is helaas niet anders.
Wij willen natuurlijk niet stoppen dus gingen wij op zoek naar een ander pand. Na lang zoeken en veel geregel hebben wij een voor ons geschikt pand gevonden. Helemaal blij want wij willen niet stoppen. Maar na al die ellende van de lockdowns is ons potje wel op en klussen kost best veel geld. Nu willen wij U vragen om een bedrag te doneren zodat wij verder kunnen. Elke euro is meegenomen.
Campagne organisée par:
Ursula Cremers
Dons
-
Anonyme 100,00 €sur 27/11/2022
-
Mark, Mariska Snijders 25,00 €
Succes?
sur 13/11/2022 -
Diana ter Horst 25,00 €
Ik doneer hier met alle liefde voor. Succes. ?
sur 11/11/2022 -
Marissa Kartiko 50,00 €
Gaat helemaal goed komen met jullie doorzettingsvermogen! ??
sur 07/11/2022 -
Ed Gelder 25,00 €
Hoop dat het jullie gegunt
sur 01/11/2022