-
op 16-10-2025
22/09/2025, een jaar na het ongeval zijn papa en Nancy verhuisd! Het is hen gelukt met natuurlijk veel hulp van vrienden en familie, waarvoor heel veel dank!!!
Een nieuw hoofdstuk is voor hen begonnen! Ondertussen zijn er ook in hun nieuw appartement werken uitgevoerd om hen toch een beetje meer comfort te geven.
Zo hebben ze nu ook een plafond tillift laten installeren om papa in en uit zijn bed en stoel te verplaatsen en zo kan hij ook in de douche, daar gaat hij van kunnen genieten!
Dit toch allemaal mee dankzij jullie lieve mensen! ❤️
Momenteel hebben ze nog niets van financiële steun gekregen en dit kan tot 10 jaar duren, wat dus onmogelijk is om zo te kunnen leven.
Daarom vragen we om zeker te blijven delen lieve vrienden, familie, kennissen. We moeten hen blijven steunen !Dankjewel ❤️
-
op 27-08-2025
Lieve mensen,
Ondertussen zijn we bijna een jaar verder.. hoe snel is de tijd weer gegaan, het lijkt wel of het gisteren was.
Maar papa en Nancy hebben niet stil gezeten!
Ook was er ook op 13 en 14 juni de allerleukste benefiet voor papa georganiseerd door Reggy & Tessa, Jethro & Jessy in Café de Leck. Dit hebben ze toch maar even gedaan en deze benefiet heeft wel maar even 9079€ opgeleverd!!! Wauw, wat een opkomst was dit, bedankt aan iedereen die aanwezig was en vooral bedankt aan de liefste vrienden van Johnny om dit mogelijk te maken en zich zo in te zetten voor papa ❤️
Door al jullie mooie donaties hebben Johnny en Nancy nu toch iets meer vrijheid want ze hebben…. Jawel een busje gekocht! Waar papa met de rolstoel veilig in kan en ze eender naar waar kunnen gaan vanaf nu.. ze zijn nu voor het eerst een paar dagen naar de zee geweest, hoe geweldig is dit!
Zo mooi om te zien dat ze samen verder genieten van het leven, dankjewel ook nog eens aan Nancy voor de goede zorgen voor papa!Benieuwd naar waar hun volgende uitje zal zijn ☺️
Volgende week zal er weer een grote stap gebeuren want dan verhuizen Johnny en Nancy naar hun vaste stek op het eilandje. Voor ze hier kunnen gaan wonen gaan ze hier nog een paar werkjes moeten laten uitvoeren zoals een muur weghalen, schuifdeur plaatsen, opstapje voor het terras en de allergrootste kost is de plafond tillift die ze willen laten plaatsen.. hier zijn dus nog wel wat centjes voor nodig om dit waar te maken.
Dus lieve mensen, we vragen jullie om deze pagina zeker te blijven delen ❤️
Maar ook een dikke dankjewel voor al jullie steun! ❤️
-
op 18-05-2025
Ondertussen is papa al een tijdje naar huis en zijn ze al wat gesetteld in hun nieuwe voorlopige stekje op het Eilandje ☺️
Papa en Nancy genieten nu echt van de kleine mooie dingen.. papa is heel blij dat hij thuis is!
Ze hebben ondertussen al veel mensen terug gezien en al enkele terrasjes gedaan.
Ook hadden ze een oogje op een auto maar helaas was papa te hoog om er met zijn stoel in te kunnen. Dus zullen er nog vele taxi ritjes gebeuren.
De benefiet voor papa komt ook dichterbij, jullie kunnen hiervoor nog altijd inschrijven! (Zie flyer en fb)
Jullie mogen nog steeds graag blijven delen a.u.b. ❤️
-
op 16-04-2025
Joepieeee!! Nog een weekje en Johnny mag naar huis ??
Dit allemaal sneller dan verwacht maar dit ook dankzij Nancy want zij gaat verder zorgen voor papa thuis!! Ze gaan even een serviceflat huren op het eilandje tot hun nieuwe appartement klaar is. Want ook hier moeten nog werkjes in gebeuren. Dus het aftellen kan beginnen!
Johnny zijn stoel is ook zo goed als klaar mits nog kleine aanpassingen, hij leert snel en kan al goed overweg met zijn nieuw machien ? hij kijkt ernaar uit om het ziekenhuis vaarwel te zeggen!
Ondertussen is er ook al een benefiet georganiseerd door vrienden van Johnny ( o.a. Reggy & Tessa, Jethro & Jessy) Alle info kan je vinden op de flyer dus wil je Johnny nog extra steunen, schrijf je dan zeker in voor de benefiet!
We blijven mooie donaties binnen krijgen en danken jullie nogmaals!
Blijven delen zou ik zeggen! ?❤️
- op 16-04-2025
- op 23-02-2025