Logo Steunactie
  • Campagnes
  • Comment ça marche
  • Tarifs
  • FAQ
Taal · Language
NéerlandaisCette page en Néerlandais
FrançaisLangue actuelle
AnglaisCette page en Anglais
Se connecter Lancez votre campagne
Logo Steunactie
  • Campagnes
  • Comment ça marche
  • Tarifs
  • FAQ
Langue
NéerlandaisCette page en Néerlandais
FrançaisLangue actuelle
AnglaisCette page en Anglais
+31 (0)85 488 4765
Lancez votre campagne Se connecter
  • sur 07/08/2023
    152225 oudnzn 126

    We doen een laatste poging om ons streefbedrag te halen. Inmiddels weten we dat we vanuit de gemeente geen bijdrage krijgen. Vanuit Pleegzorg komt gelukkig wel een extra bijdrage. Mede hierdoor kunnen we ons eindbedrag bijstellen. 

    Aan iedereen de vraag om onze actie nog éénmaal massaal te delen binnen vrienden en familie!

  • sur 17/07/2023
    img 0278 img 0283 img 2395

    Daar is hij dan! Super trots en zeer tevreden over onze aanwinst. Wat wordt het  leven dan toch een stuk makkelijker, we zijn enorm blij. 
     

    De bus rijdt fijn en ook de jongens zijn er trots op. Helaas heeft de verkoper ons in de steek gelaten nu er een paar kleine mankementen zijn, we kunnen dus wederom een strijd aan? Dat kan op dit moment de pret echter niet drukken. 
     

    We voelen ons dankbaar voor alle steun en vele goede reacties op de bus. Nog wel de zorg over hoe we deze weelde allemaal gaan betalen. Delen van de steunactie wordt dan ook zeer gewaardeerd?

  • sur 19/06/2023

    In spanning wachten we op de levering van onze hele gave rolstoelbus. Hiermee hopen we jarenlang die gewenste uitjes te kunnen gaan maken. 
     

    Tegelijk neemt de spanning ook tot over hoe we dit sjeke allemaal gaan betalen. De opeen opbrengst van de steunactie is geweldig, maar we zitten ook pas op de helft. 

    Gelukkig zijn zowel de pleegzorg als onze zeer gewaardeerde vroege vrienden nog niet klaar met hun acties! De hoop is dan ook dat niet in de financiële problemen gaan komen. 

    Mocht U nog iemand kennen die daar ook een steentje aan kan bijdragen, wordt delen zeer gewaardeerd! 
     

    Dank aan alle dossier donateurs ?

  • 1
  • 2
  • 1
  • 2
Populaire:
Tendances
Tous les résultats pour →

Aucun résultat pour

Vérifiez l’orthographe ou parcourez toutes les collectes.

Esc fermer · ↵ tous les résultats
Voir nos 753 avis sur ★Trustpilot
Logo Steunactie À propos de nous Dans les médias Sécurité et fiabilité Blog Conditions Générales d’Utilisation Confidentialité Gestion des cookies

Nous contacter

+31 (0)85 488 4765 Nous contacter Centre d'aide
Donateurs Belangen Site Web de l'année

Partagez-nous

Suivez-nous

Paiements sécurisés · Sécurisé par SSL, traité par Mollie
iDEAL Creditcard PayPal Virement bancaire Bancontact KBC/CBC-Betaalknop Belfius Pay Button P24 Payer par banque
Steunactie est une initiative de Sponsor Europe B.V. · © 2026 Tous droits réservés Sécurisé par SSL
App version
Commit
1992859214fbedd460b8830cc6422055f6668036
Server
ca06fcb577ba
Environment
production

Centre d'aide

Réponses directes à toutes vos questions

Ouvrir dans une nouvelle fenêtre