Velocity Ladies 5 jaar!
Het is feest! Velocity Ladies fietst alweer 5 jaar door Nederland. Super trots zijn wij op onze paarse meiden.
Velocity Ladies zet zich als vereniging in om het vrouwenwielrennen in de breedte nog groter en beter te maken. Onze activiteiten zijn voor vrouwen, door vrouwen. Want samen fietsen is gewoon gezelliger. We organiseren onder andere fietsritten voor verschillende snelheidsgroepen, leerzame vaardigheidstrainingen en gezellige clinics.
We zijn gevestigd in 6 steden: Eindhoven, Den Bosch, Lisse, Venlo, Amsterdam en Nieuwegein. En vanaf 2024 vers in Roermond. In deze 6 steden rijden samen 200 Velocity Ladies mee.
En dit jaar bestaan we 5 jaar. En dat moet gevierd worden! Er staat een prachtig lustrum jaar met veel activiteiten op de planning. Van samen de AGR fietsen naar een wielercafe tijdens het Velocity weekend. En van een feestelijk lustrum shirt tot een mooie feestdag in juni.
Graag willen we de feestdag en het wielercafe voor iedereen toegankelijk te maken (zonder eigen bijdrage). Natuurlijk steunen onze sponsoren deze activiteiten, maar we zijn op zoek naar meer sponsoren en lieve mensen die ons willen helpen.
Dus draag je Velocity Ladies en onze leden een warm hart toe? Steun ons, we zijn blij met elke bijdrage en alle beetjes (ook grote) helpen.
Collectanten
Actie georganiseerd door:
Velocity Ladies
Donaties
-
Irene Gosselink € 20,00
Zin in een mooi lustrumfeest en veel fietskilometers:)
op 15-06-2024 -
Anja Wielowski € 10,00
Tijd voor een feestje, gefeliciteerd met het 5 jarig jubileum!
op 13-03-2024 -
Martine Meulenkamp € 10,00
Succes met het 5 jarig jubileum! Dat er nog vele feestjes mogen volgen
op 13-03-2024 -
Stefanie Schreurs € 15,00
Laten we er met zijn allen een mooi lustrumjaar van maken ?
op 12-03-2024 -
Ime van Berloo € 25,00
5 jaar Velocity! Op naar nog meer mooie activiteiten, veilige kilometers en gezellige mom… 5 jaar Velocity! Op naar nog meer mooie activiteiten, veilige kilometers en gezellige momenten met elkaar =)
op 12-03-2024