Operatie Kato
Ik start een crowdfunding op voor mijn kat Kato. Zij heeft lymfeklierkanker in de keel
Hallo iedereen,
Ik start een crowdfunding op voor mijn kat Kato. Zij heeft lymfeklierkanker in de keel en zij heeft heel dringend een operatie nodig. Ze moeten het gezwel verwijderen en laten onderzoeken of het kwaadaardig is. Helaas kan ik deze kost niet zelf niet bekostigen daar ik rond moet komen van mijn invaliditeit. Ik zelf heb ook veel kosten rond mijn gezondheid en heb al aantal jaren verscheidene operaties ondergaan. Als ik deze operatie voor Kato niet kan betalen moet ik haar helaas laten inslapen. Ik zou het erg jammer vinden omdat ik vorige jaar in September en dit jaar in Oktober al 2 katten heb moeten laten inslapen met darmkanker. Dit weegt emotioneel heel zwaar door. Ik hoop langs deze weg mensen te bereiken met een groot hart voor dieren. Mijn poezen zijn een deel van mijn gezin, zonder hen zou ik nog eenzaamder zijn dan ik al ben. Ik hou heel veel van mijn poezen ook degene die er niet meer zijn. Ze zitten voor altijd in mijn hart❤
Doneer aan Operatie Kato
Elk bedrag helpt. Bedankt!
Collecteer voor Operatie Kato
Je krijgt een eigen pagina met je eigen doel. Alles wat je ophaalt gaat naar deze actie.
1 donaties
€ 20 ingezameld
Deel deze actie
Elke deling levert nieuwe donaties op.
Delen via WhatsApp
We hebben een bericht voor je klaargezet. Pas het gerust aan: persoonlijke berichten worden vaker gelezen en doorgestuurd.
Delen per e-mail
We hebben een mail voor je klaargezet. Pas aan wat je wilt en open hem in je mailprogramma of kopieer de tekst.
Delen op Facebook
Facebook vult je bericht niet zelf in. We kopiëren de tekst hieronder, zodat je hem in je bericht kunt plakken.
Bericht op Instagram
Scan de code met je telefoon en volg daar de stappen.
- 1Kies Instagram en dan Bericht.
- 2Plak het bijschrift. Het staat al op je klembord.
- 3Zet de link in je bio: links in een bericht zijn niet klikbaar.
Zet de afbeelding op je telefoon, maak een nieuw bericht en kies hem. Plak het bijschrift; links in een bericht zijn niet klikbaar, zet de link dus ook in je bio.
Instagram Story
Scan de code met je telefoon en volg daar de stappen.
- 1Kies Instagram en dan Story.
- 2Tik op het stickericoon, kies Link en plak. De link staat al op je klembord.
- 3Zet de sticker op de gemarkeerde plek en deel.
Zet de afbeelding op je telefoon, maak een Story en kies hem. Zet een linksticker op de gemarkeerde plek en plak de link; die staat op je klembord.
Delen op TikTok
Scan de code met je telefoon en volg daar de stappen.
- 1Kies TikTok en plaats de afbeelding als foto.
- 2Links in TikTok zijn niet klikbaar: het adres staat op de afbeelding.
Zet de afbeelding op je telefoon, open TikTok, tik op + en kies hem als foto. Links in TikTok zijn niet klikbaar: het adres staat op de afbeelding.
Website widget
Plaats deze actie op je eigen website of blog.
Kopieer en plak de onderstaande code in een website of blog op de plek waar je de widget/donatieknop wilt tonen
Lees meer over de Steunactie donatieknop
Stuur een bericht naar de actiebeheerder
Peggy ontvangt je bericht per e-mail en kan je rechtstreeks antwoorden.
Misbruik melden
Vermoed je dat deze actie frauduleus of misleidend is? Wij onderzoeken elke melding.
Actie koppelen aan categorie
QR-code
Voor posters, flyers en collectebussen. Scannen opent direct de actiepagina.
Geverifieerde actiebeheerder
Onze betaalpartner heeft de bankrekening waarop de donaties van deze actie worden uitbetaald en de identiteit van de rekeninghouder gecontroleerd.
Deze controle gaat over wie het geld ontvangt, niet over het verhaal van de actie.
