Long (Board) Covid Challenge
Wij willen mensen met Long Covid helpen door een succesvolle behandeling aan te bieden die zij zelf niet kunnen betalen..
Duizenden mensen zijn getroffen door Covid en hebben langdurige klachten. Er wordt veel over gepraat maar er wordt naar ons idee te weinig gedaan.
Wij hebben als (non profit) zorginstelling een programma ontwikkeld voor mensen met late gevolgen van hersenletsel, wij zien dat deze behandeling ook heel erg goed aanslaat bij de Long Covid problematiek.
Het probleem is dat deze behandeling niet vergoed wordt omdat er volgens verzekeraars nog niet voldoende bewijs is. Dit vraagt echter jarenlang wetenschappelijk onderzoek, deze tijd hebben wij niet om deze problemen, die nu spelen aan te pakken. Wij hebben een werkend programma en willen dat graag inzetten. Wij hebben deze zorginstelling opgericht om mensen te helpen, niet om er zelf rijk van te worden. Deze organisatie is een sociale B.V. heeft geen winstoogmerk (statutair bepaald).
Wij kunnen dus mensen helpen maar zelf kunnen ze het niet betalen. Door de gevolgen van Long Covid zitten ze financieel aan de grond. Wij willen niet stil zitten en wachten, daarom deze actie. Help ons helpen! Daarvoor willen wij en enthousiastelingen graag een flinke afstand (40km) voor longboarden. Dit doen wij in teamverband.
Wij willen op korte termijn een Long (Covid) Board Challenge organiseren waarbij teams een gezamenlijke afstand van 40km gaan afleggen. Het doel is aandacht vragen voor deze problematiek en geld gaan inzamelen voor een behandeling van iemand met Long Covid dit waarschijnlijk door deze behandeling straks weer zijn of haar leven kan opbouwen.
Een intensieve behandeling kost ongeveer 2500-3000 euro.
Er zullen meerdere teams meedoen met de challenge die op 31 maart in Petten gaat plaatsvinden. Zij gaan als team 40km longboarden langs de dijk van Petten. Ieder team gaat voor een bedrag van 2500 euro wat staat voor een behandeling.
De behandelingen zullen meteen ingezet worden en in april/ mei starten..
-
op 03-04-2023
Afgelopen vrijdag heeft de eerste challenge plaatsgevonden in de stromende regen met een harde zuider wind. Ondanks deze omstandigheden is het de teams gelukt hun doelstelling te halen.
Het filmpje van Noordkop met verslaglegging van onze challenge centraal is te zien op de actie pagina.
Ondertussen hebben de donateurs ook niet stilgezeten waarvoor dank. Wij hebben bijna een eerste traject bij elkaar. Dat is heel mooi! Graag willen wij nog veel meer mensen helpen dus onze actie gaat door en er zal een nieuwe challenge komen. De lat zullen wij een stuk verder leggen dan de voorgaande challenge. Kan dat wel? Wij denken van wel. Wij willen graag nog een stap extra zetten om deze mensen goed te kunnen helpen.
Wij houden jullie op de hoogte!
Met vriendelijke groeten,
Tijs.
In de media
Doneer aan Long (Board) Covid Challenge
Elk bedrag helpt. Bedankt!
Collecteer voor Long (Board) Covid Challenge
Je krijgt een eigen pagina met je eigen doel. Alles wat je ophaalt gaat naar deze actie.
95 donaties
€ 2.085 ingezameld
Deel deze actie
Elke deling levert nieuwe donaties op.
Delen via WhatsApp
We hebben een bericht voor je klaargezet. Pas het gerust aan: persoonlijke berichten worden vaker gelezen en doorgestuurd.
Delen per e-mail
We hebben een mail voor je klaargezet. Pas aan wat je wilt en open hem in je mailprogramma of kopieer de tekst.
Delen op Facebook
Facebook vult je bericht niet zelf in. We kopiëren de tekst hieronder, zodat je hem in je bericht kunt plakken.
Bericht op Instagram
Scan de code met je telefoon en volg daar de stappen.
- 1Kies Instagram en dan Bericht.
- 2Plak het bijschrift. Het staat al op je klembord.
- 3Zet de link in je bio: links in een bericht zijn niet klikbaar.
Zet de afbeelding op je telefoon, maak een nieuw bericht en kies hem. Plak het bijschrift; links in een bericht zijn niet klikbaar, zet de link dus ook in je bio.
Instagram Story
Scan de code met je telefoon en volg daar de stappen.
- 1Kies Instagram en dan Story.
- 2Tik op het stickericoon, kies Link en plak. De link staat al op je klembord.
- 3Zet de sticker op de gemarkeerde plek en deel.
Zet de afbeelding op je telefoon, maak een Story en kies hem. Zet een linksticker op de gemarkeerde plek en plak de link; die staat op je klembord.
Delen op TikTok
Scan de code met je telefoon en volg daar de stappen.
- 1Kies TikTok en plaats de afbeelding als foto.
- 2Links in TikTok zijn niet klikbaar: het adres staat op de afbeelding.
Zet de afbeelding op je telefoon, open TikTok, tik op + en kies hem als foto. Links in TikTok zijn niet klikbaar: het adres staat op de afbeelding.
Website widget
Plaats deze actie op je eigen website of blog.
Kopieer en plak de onderstaande code in een website of blog op de plek waar je de widget/donatieknop wilt tonen
Lees meer over de Steunactie donatieknop
Update
Stuur een bericht naar de actiebeheerder
Tijs ontvangt je bericht per e-mail en kan je rechtstreeks antwoorden.
Misbruik melden
Vermoed je dat deze actie frauduleus of misleidend is? Wij onderzoeken elke melding.
Actie koppelen aan categorie
QR-code
Voor posters, flyers en collectebussen. Scannen opent direct de actiepagina.
Geverifieerde actiebeheerder
Onze betaalpartner heeft de bankrekening waarop de donaties van deze actie worden uitbetaald en de identiteit van de rekeninghouder gecontroleerd.
Deze controle gaat over wie het geld ontvangt, niet over het verhaal van de actie.
