Laatste kans op moederschap – help ons mee?

Laatste kans op moederschap – help ons mee?
€ 360 van € 20.000 23 donaties
2%

Laatste kans op moederschap – help ons mee?

 

❤️ Onze laatste kans op een kindje

Soms loopt het leven anders dan je altijd voor je had gezien.

Hoewel het ons meerdere keren is gelukt om zwanger te worden, hebben we ons kindje iedere keer weer moeten loslaten. 

Inmiddels hebben we 6 miskramen achter de rug.

Iedere keer krabbel je weer overeind. En denk je: zal het ooit wel gaan lukken?

We zijn inmiddels op een punt gekomen waarop de mogelijkheden in Nederland voor ons vrijwel zijn uitgeput. 

In het buitenland zijn er daarintegen meer en betere mogelijkheden voor een succesvolle fertiliteitsbehandeling. En zeker ook voor ons. We hebben alles al uitgezocht en meerdere gesprekken gehad en hebben groen licht gekregen :))))

Deze kans willen we ontzettend graag grijpen.

Het moeilijke is alleen dat deze behandeling niet wordt vergoed en dat de kosten voor het volledige traject behoorlijk kunnen oplopen. Naast de behandeling zelf zijn er medische onderzoeken, medicatie en reis- en verblijfskosten.

Daarom hebben we besloten iets te doen wat we best moeilijk vinden: hulp vragen.

Iedere bijdrage, klein of groot, brengt ons een stukje dichter bij de mogelijkheid om deze laatste kans daadwerkelijk te kunnen pakken.

Kun je zelf niets missen, maar wil je onze actie delen? Ook daar help je ons enorm mee. Misschien bereikt ons verhaal daardoor net die ene persoon die ook iets voor ons zou kunnen betekenen.

Dank je wel voor het lezen, delen, steunen en meeleven. ❤️

Bianca & René

€ 360 van € 20.000