Help D-Pack Junior naar het WK HipHop in Blackpool 🇬🇧
D-Pack Junior van Diff Dance Centre uit Zwolle, op weg naar het WK HipHop in Blackpool 🇬🇧
D-Pack Junior – op weg naar het WK HipHop in Blackpool 🇬🇧
Wij zijn D-Pack Junior, een jong, gepassioneerd en enorm gemotiveerd dansteam van Diff Dance Centre uit Zwolle, bestaande uit 12 meiden in de leeftijd van 12 t/m 15 jaar. Dit seizoen zijn we samen met onze trainer Leroy sterk gestart en hebben we mooie resultaten behaald, waardoor we momenteel hoog in de Nederlandse ranking staan.
Met trots mogen wij Nederland vertegenwoordigen op het WK HipHop in Blackpool (Verenigd Koninkrijk) in de zomer van 2026, een droom die uitkomt voor het hele team!
Om deze droom werkelijkheid te maken is er echter veel geld nodig. Denk aan inschrijfgeld, reis- en verblijfskosten. Met deze crowdfunding willen we ervoor zorgen dat iedere danser deze unieke kans krijgt om mee te doen.
Wil je ons helpen deze droom waar te maken? Iedere bijdrage, groot of klein, brengt ons een stap dichter bij het WK!
Daarnaast starten we via Diff Dance Centre ook een gerichte actie voor bedrijfssponsoring.
Alvast enorm bedankt voor jullie steun! 💙
Updates
Collectanten
Actie georganiseerd voor:
DIFF Dance Centre
DIFF Dance Centre is een dans- en balletschool in Zwolle en omgeving. Al meer dan 50 jaar bieden wij een plek waar iedereen kan groeien, bewegen en zich op zijn eigen manier kan ontwikkelen. Van kinderen vanaf 2,5 jaar tot volwassenen van 55+: bij ons is iedereen welkom.
Wij bieden lessen in diverse dansstijlen en niveaus, zoals hiphop, klassiek ballet, moderne dans, jazzdance en stijldansen. Voor veel van onze leerlingen is dans meer dan een hobby. Het is een uitlaatklep, een passie en een plek waar vriendschappen ontstaan.
Naast onze recreatieve groepen hebben wij talentklassen voor ambitieuze dansers, waaronder onze ‘D-pack’ hiphop wedstrijdteams, modern-jazz teams en ballet niveauklassen. Hier krijgen dansers de kans om zich extra te ontwikkelen en samen toe te werken naar optredens en wedstrijden.
Eén van deze teams is ons hiphop wedstrijdteam D-pack Junior, een groep jonge, gedreven dansers die trainen op hoog niveau en samen werken aan hun passie en hun doelen.
Met trots kunnen wij delen dat D-pack Junior zich heeft gekwalificeerd voor het Wereldkampioenschap, dat in augustus 2026 plaatsvindt in Blackpool (UK). Een enorme prestatie en een unieke kans voor deze dansers om zich internationaal te laten zien en verder te ontwikkelen.
Waarom deze crowdfunding?
Om deel te nemen aan dit WK komen er flinke kosten kijken, zoals entreetickets, reis en verblijf. Wij willen deze kans voor alle dansers mogelijk maken, ongeacht hun financiële situatie. Daarom zijn wij deze crowdfunding gestart.
Help jij D-pack Junior naar het WK?
Met jouw bijdrage help je deze talentvolle groep hun droom waar te maken. Je geeft hen niet alleen de kans om op een wereldpodium te staan, maar ook om een ervaring op te doen die ze hun hele leven meenemen.
Samen kunnen we ervoor zorgen dat deze jonge dansers uit Zwolle hun passie kunnen volgen — tot op het wereldtoneel.
Iedere bijdrage, groot of klein, brengt ons een stap dichter bij Blackpool!
Actie georganiseerd door: