Anubis Zoekhonden: help ons aan materialen voor ons zoekhondenteam!
Ons recent opgerichte team wordt verder opgebouwd. Diverse materialen zijn nog nodig om optimaal te functioneren.
WWW.ANUBISZOEKHONDEN.NL
ANUBIS zoekhonden is een zoekhondenteam dat bestaat uit een groep enthousiaste hondenbezitters en liefhebbers. Na jarenlange ervaring binnen de hondensportwereld, hondenbeveiliging en bij SAR (Search and Rescue) hondenverenigingen, vond een groep vrienden het tijd om samen iets nieuws op te starten.
Medio augustus 2021 hebben wij als groep besloten om onze passie, kennis en ervaring samen te voegen. Hieruit is het ANUBIS zoekhonden team ontstaan.
De meeste andere SAR hondenteams hebben als primaire hoofddoelstelling reddingshondenwerk: het zoeken en terugvinden van levende personen bij recente vermissingen en het geven van eventuele eerste hulp.
Wij als ANUBIS zoekhonden leiden onze honden alleen op als Human Remains Detection (HRD)-honden, voor het terugvinden van overleden vermiste personen. De focus ligt dus primair op human body recovery: op training van kadaver speurhonden.
De opbouw van het ANUBIS zoekhonden team is divers. Het team bestaat grotendeels uit ervaren hondengeleiders, maar ook uit aspiranten. Wij hebben nu gezamenlijk meer dan 50 jaar ervaring en kennis binnen de SAR-hondenwereld. Naast hondengeleiders en trainers bestaat ons team ook uit een duiker en een fotograaf. Ook wordt ons team versterkt door adviseurs en analisten met grote kennis van diverse wereldwijde wetenschappelijke onderzoeken naar vermissingen. Al deze kennis en ervaring zal binnen ANUBIS zoekhonden volledig tot zijn recht komen en worden gebruikt om onze hondenteams breed te kunnen opleiden en in te kunnen zetten.
Onze teamleden komen uit de regio Limburg, Brabant en zelfs België. Trainingen vinden momenteel plaats op locaties gelegen tussen Maastricht en Eindhoven en deels in België. Nieuwe locaties altijd welkom, ook dus in bv. Belgisch Limburg.
Doneer aan Anubis Zoekhonden: help ons aan materialen voor ons zoekhondenteam!
Elk bedrag helpt. Bedankt!
Collecteer voor Anubis Zoekhonden: help ons aan materialen voor ons zoekhondenteam!
Je krijgt een eigen pagina met je eigen doel. Alles wat je ophaalt gaat naar deze actie.
1 donaties
€ 15 ingezameld
Deel deze actie
Elke deling levert nieuwe donaties op.
Delen via WhatsApp
We hebben een bericht voor je klaargezet. Pas het gerust aan: persoonlijke berichten worden vaker gelezen en doorgestuurd.
Delen per e-mail
We hebben een mail voor je klaargezet. Pas aan wat je wilt en open hem in je mailprogramma of kopieer de tekst.
Delen op Facebook
Facebook vult je bericht niet zelf in. We kopiëren de tekst hieronder, zodat je hem in je bericht kunt plakken.
Bericht op Instagram
Scan de code met je telefoon en volg daar de stappen.
- 1Kies Instagram en dan Bericht.
- 2Plak het bijschrift. Het staat al op je klembord.
- 3Zet de link in je bio: links in een bericht zijn niet klikbaar.
Zet de afbeelding op je telefoon, maak een nieuw bericht en kies hem. Plak het bijschrift; links in een bericht zijn niet klikbaar, zet de link dus ook in je bio.
Instagram Story
Scan de code met je telefoon en volg daar de stappen.
- 1Kies Instagram en dan Story.
- 2Tik op het stickericoon, kies Link en plak. De link staat al op je klembord.
- 3Zet de sticker op de gemarkeerde plek en deel.
Zet de afbeelding op je telefoon, maak een Story en kies hem. Zet een linksticker op de gemarkeerde plek en plak de link; die staat op je klembord.
Delen op TikTok
Scan de code met je telefoon en volg daar de stappen.
- 1Kies TikTok en plaats de afbeelding als foto.
- 2Links in TikTok zijn niet klikbaar: het adres staat op de afbeelding.
Zet de afbeelding op je telefoon, open TikTok, tik op + en kies hem als foto. Links in TikTok zijn niet klikbaar: het adres staat op de afbeelding.
Website widget
Plaats deze actie op je eigen website of blog.
Kopieer en plak de onderstaande code in een website of blog op de plek waar je de widget/donatieknop wilt tonen
Lees meer over de Steunactie donatieknop
Stuur een bericht naar de actiebeheerder
david ontvangt je bericht per e-mail en kan je rechtstreeks antwoorden.
Misbruik melden
Vermoed je dat deze actie frauduleus of misleidend is? Wij onderzoeken elke melding.
Actie koppelen aan categorie
QR-code
Voor posters, flyers en collectebussen. Scannen opent direct de actiepagina.
Geverifieerde actiebeheerder
Onze betaalpartner heeft de bankrekening waarop de donaties van deze actie worden uitbetaald en de identiteit van de rekeninghouder gecontroleerd.
Deze controle gaat over wie het geld ontvangt, niet over het verhaal van de actie.
