Dans les médias
Fenya (9) zit door hersenverlamming in rolstoel en ziet tweelingzusje Inga wél normaal ontwikkelen: “Dat ze het beseft, maakt het moeilijk”
Pijnlijke operaties, hulp bij dagdagelijkse dingen en elke dag een kinesist over de vloer: het is het leven van de 9-jarige Fenya uit Nieuwerkerken. Met haar tweelingzus Inga werd ze te vroeg geboren, maar enkel zij hield er een hersenverlamming aan over. Fenya zou baat hebben bij intensieve oefeningen, maar daar zijn dure behandeltoestellen voor nodig. “En die aankoop is voor een gezin met drie kinderen niet vanzelfsprekend”, zucht mama Veronique.

Crowdfunding voor Fenya (9) met hersenverlamming: “Haar tweelingzusje had meer geluk”
Nieuwerkerken - Fenya en Inga, een tweeling van negen jaar, twee handen op één buik. Met één groot verschil. Fenya liep hersenverlamming op na de geboorte en heeft daardoor niet dezelfde zorgeloze kindertijd als haar zusje. Voor haar revalidatie zijn dure toestellen van 13.000 euro nodig. Daarom starten haar ouders een crowdfunding.

Fenya (9) heeft net zware operatie in UZ Leuven achter, de familie organiseert crowdfunding voor revalidatie
De negenjarige Fenya heeft een hersenverlamming. Na een zware operatie in UZ Leuven, is de revalidatie gestart, maar daarvoor zijn gespecialiseerde toestellen nodig en die kosten handenvol geld.

Wie helpt Fenya (9) uit Binderveld?
Oproep: wie helpt Fenya, een meisje van 9 uit Binderveld, met een hersenverlanmming. Om haar revalidatie een extra boost te geven zijn er extra toestellen nodig.
