Scootmobiel

Scootmobiel

Mijn naam is Jeffrey en ik leef met een ernstige aangeboren hartafwijking. Door mijn hart heb ik moeite met het leven

1 don
0 € collectés sur 15 000 €

Faire un don Soyez les premiers à soutenir cette campagne !

Hallo,

Mijn naam is Jeffrey en ik leef met een ernstige aangeboren hartafwijking. Door mijn hart heb ik dagelijks te maken met beperkingen. Dingen die voor veel mensen vanzelfsprekend zijn, zoals langere afstanden lopen of spontaan ergens naartoe gaan, kosten mij vaak veel energie of zijn soms helemaal niet mogelijk.

Ondanks alles probeer ik positief te blijven en zoveel mogelijk van het leven te maken. Toch voelt mijn wereld soms klein. Ik ben afhankelijk van anderen en moet regelmatig keuzes maken omdat mijn gezondheid mij tegenhoudt.

Daarom vraag ik jullie hulp.

Mijn grootste wens is een overdekte scootmobielauto. Zo’n voertuig geeft mij de vrijheid om zelfstandig boodschappen te doen, familie en vrienden te bezoeken, naar hobby’s te gaan en ook bij slecht weer veilig op pad te kunnen. Het zou mijn zelfstandigheid, mobiliteit en kwaliteit van leven enorm verbeteren.

Ik vind het moeilijk om om hulp te vragen, maar dit is iets wat ik zelf niet kan betalen. Elke bijdrage, groot of klein, brengt mij een stap dichter bij dit doel. Kun je niet doneren? Dan helpt het ook enorm als je mijn actie wilt delen met anderen.

Bedankt dat je de tijd hebt genomen om mijn verhaal te lezen. Jullie steun, in welke vorm dan ook, betekent ontzettend veel voor mij.

Hartelijke groet,

Jeffrey

Démarré sur 27/07/2026
Vu 23x

Campagne organisée par:

Jeff Verbiezen Vellinga

Jeff Verbiezen Vellinga

1 don
0 € collectés sur 15 000 €

Faire un don Soyez les premiers à soutenir cette campagne !

Démarré sur 27/07/2026
Vu 23x
 
D'autres collectes de fonds dans: Soins Souhait / Rêve Voyage
Rapporter un abus