Rijbewijs behalen voor zieke oma

Rijbewijs behalen voor zieke oma

Mijn grootste doel op dit moment is het behalen van mijn rijbewijs. Om oma 3x/week naar we nierdialyse te brengen.

6 dons
80 € collectés sur 2 000 €

Mijn grootste doel op dit moment is het behalen van mijn rijbewijs. Dat is voor mij niet vanzelfsprekend, omdat ik mijn studies combineer met mijn rol als mantelzorger. De voorbije periode was erg zwaar en door te veel verantwoordelijkheden op mij te nemen, ben ik zelfs in een burn-out terechtgekomen. Toch wil ik deze uitdaging aangaan, omdat een rijbewijs voor mij veel meer betekent dan enkel zelfstandig kunnen rijden.

Mijn oma (67) kreeg onlangs de diagnose leukemie en moet daarnaast om de drie dagen naar de nierdialyse. Ook dagelijkse taken zoals boodschappen doen worden steeds moeilijker. Met een rijbewijs zou ik haar beter kunnen ondersteunen en meer praktische hulp bieden wanneer dat nodig is. Daarom wil ik een stapje zetten in mijn toekomst en tegelijk een verschil maken voor mijn oma en familie.

Démarré sur 02/06/2026
Vu 439x

Campagne organisée par:

Elien Costeur

Elien Costeur

6 dons
80 € collectés sur 2 000 €

Dons

  • Saida Qnioun 10,00 €

    Heel veel beterschap voor je oma! ❤️ We denken allemaal aan haar en hopen uit de grond va… Heel veel beterschap voor je oma! ❤️ We denken allemaal aan haar en hopen uit de grond van ons hart dat ze snel weer beter wordt. We zien haar allemaal ontzettend graag. Ze is zo’n lieve, warme vrouw en betekent voor velen van ons heel veel. Geef haar een dikke knuffel van ons allemaal. ❤️ Thuisverpleging Sea-Care www.sea-care.be

    2 semaines il y a
  • Saida Qnioun 10,00 €

    Bedankt voor uw uitstekende mantelzorg! Wij komen zeer graag langs! Jullie zijn zeer li… Bedankt voor uw uitstekende mantelzorg! Wij komen zeer graag langs! Jullie zijn zeer lieve mensen. Saida Thuisverpleging Sea-Care

    sur 04/07/2026
  • Michael Moens 10,00 €
    sur 27/06/2026
  • Cielke Vlieghe 20,00 €

    Ik ben zo trots op de vrouw die je bent geworden! Ik steun je in alles zoetje 🫶🏻

    sur 27/06/2026
  • Kyra Mesmans 20,00 €
    sur 16/06/2026
Afficher tous les dons
Démarré sur 02/06/2026
Vu 439x
 
D'autres collectes de fonds dans: Soins Seniors Santé
Rapporter un abus