Help mijn Nala te redden
Spoedeisende bloedtransfusie om nadien verdere onderzoeken te doen om de juiste diagnose en behandeling te kunnen stellen.
Lieve mensen,
Dit is mijn Nala, mijn Franse bulldog van 2 jaar oud. Ze is altijd een levendige, vrolijke en ongelooflijk lieve hond. Ze is mijn zonnetje in huis en het speelkameraadje van haar zusje, Mona en onze jack russel, Ozzy.
In september 2025 werd ik plots geconfronteerd met een nachtmerrie. Nala kreeg zwarte stoelgang, werd heel slap en er kwam zelfs bloedverlies. Ik ben onmiddellijk naar twee dierenartsen en uiteindelijk naar een dierenkliniek gegaan. Ze werd 4 dagen opgenomen en medicatie gekregen. Gelukkig was ik op tijd en kwam ze erdoor. Nadien was ze terug mijn oude, vrolijke schat en kon ze spelen met haar Frans bulldog zusje zusje en jack russel vriend.
Nu, vijf maanden later, is het opnieuw mis.
Eergisteren merkte ik opnieuw zwarte stoelgang, diarree, sloom gedrag, bleek tandvlees en weinig eetlust. Ze wilde zelfs niet meer spelen met haar zusje. Ik ben meteen naar de dierenarts gegaan.
Na één dag opname kreeg ik het verontrustende nieuws: haar hematocriet (rode bloedcellen) was in één dag tijd gezakt van 18% naar 13%, terwijl dit normaal tussen 35% en 55% moet liggen.
De conclusie: ergens is er een bloeding.
Op echo werd gelukkig geen tumor gezien en geen bloed meer in de maag, maar Nala had dringend een bloedtransfusie nodig om haar leven te redden. Ze werd met spoed doorverwezen naar de kliniek (Sanimalia) waar ik voor een hartverscheurende keuze stond:
• Enkel symptomatisch behandelen en hopen dat het betert
• Of onmiddellijk een bloedtransfusie met bijkomende onderzoeken
Omdat mijn dierenarts duidelijk aangaf dat ze dringend bloed nodig had, heb ik gekozen voor de transfusie. Eerst spoedhulp, want zonder dat is er geen kans.
De kosten voor transfusie, opname en verdere onderzoeken kunnen oplopen tot €2500 of meer.
Helaas heb ik in juli, na de sterilisatie en operatie van haar zusje (navelbreuk), mijn verzekering opgezegd. Ik kreeg toen de beloofde terugbetaling niet en de verdere kosten die eerst gedekt werden, werden mij niet terugbetaald. Ik schoot hierop in en besloot dat de dubbele premie zonder teruggave te hoog voor mij was. Daardoor is ik nu geen enkele financiële tussenkomst.
Ik wil alles doen om Nala te helpen. Ze heeft mij door een mega moeilijke periode getrokken en ze verdient dat ik dit ook bij haar doe. Ze is nog zo jong. Ze verdient een kans om verder te leven, te spelen en mijn huis te vullen met haar vrolijkheid.
Maar financieel kan ik deze onverwachte hoge kosten niet alleen dragen.
Daarom vraag ik, met een klein hartje, om hulp. Elke bijdrage, hoe klein ook, helpt. Kan je niet doneren? Dan helpt delen ook enorm.
Ik hou iedereen op de hoogte van haar toestand.
Dankjewel om mijn verhaal te lezen en om Nala een kans te geven 💛
Mises à jour
Collecteurs
Campagne organisée par: