Help mijn dochter haar leven terug te winnen.

Help mijn dochter haar leven terug te winnen.
Diana Estilo de Vida

"Help mijn dochter haar leven terug te winnen – behandeling in Afrika biedt haar een nieuwe kans"

 

Faire un don Soyez les premiers à soutenir cette campagne !

Lieve mensen,

Mijn dochter vecht al jaren moedig tegen haar verslaving. Na een succesvolle opname bij de Yes We Can Kliniek was ze 2 jaar en 4 maanden clean. Ook daarna lukte het haar nog zelfstandig om 9 maanden nuchter te blijven. Keer op keer heeft ze bewezen dat ze wil en kan herstellen.

Helaas blijven de terugvallen terugkomen. Niet omdat ze niet wil. Maar omdat haar onderliggende trauma’s in ons huidige GGZ-stelsel te complex zijn en daardoor niet adequaat behandeld worden.

In Afrika is er nu wél een kans. Een gespecialiseerde kliniek biedt een intensief behandeltraject dat niet alleen de verslaving aanpakt, maar óók de diepe trauma’s eronder. Deze kliniek staat hoog aangeschreven, en zowel haar begeleiders als ik geloven dat dit haar uitweg is naar een echt vrij leven – zonder verslaving, zonder vlucht.

De behandeling zelf wordt vergoed. Maar de reiskosten (€1500 incl. bijdrage aan het platform) zijn voor eigen rekening. Als moeder draag ik wat ik kan, maar dat is helaas niet genoeg. Ze kan al binnen 3 weken starten. De tijd dringt.

Daarom vraag ik om hulp.

Elke bijdrage – groot of klein – brengt haar dichter bij herstel. En als geven niet mogelijk is, wil je dit bericht dan delen?

Samen geven we haar een toekomst terug.

Liefs,

Diana

Mises à jour

Chargement...

Collecteurs

Chargement...
Démarré sur 16/06/25
Vu 18x

Campagne organisée par:

Diana Estilo de Vida

Diana Estilo de Vida

 

Faire un don Soyez les premiers à soutenir cette campagne !

Dons

 
Afficher tous les dons
Démarré sur 16/06/25
Vu 18x
 
D'autres collectes de fonds dans: Soins Santé Calamité
Rapporter un abus