Help me aan nieuwe auto na ongeval door dronken bestuurder

Help me aan nieuwe auto na ongeval door dronken bestuurder

Mijn auto is door een dronken bestuurder perte totale gereden en hierdoor geraak ik niet meer tot bij mijn school.

 

Faire un don Soyez les premiers à soutenir cette campagne !

Hallo allemaal!

Vorige week is mijn auto, die geparkeerd stond, perte totale gereden door een dronken bestuurder. Ik heb nog maar sinds een jaar mijn rijbewijs en had mijn wagen aan een lage prijs kunnen overkopen van een familielid, maar omdat het een oudere auto was, krijg ik van de verzekering bijna niets terug.

Ik studeer dierenzorg in Melle en gebruikte mijn auto elke dag om heen en weer naar de campus te rijden (een rit van ongeveer 40 minuten).

Sinds het ongeval is het pendelen een enorme uitdaging geworden. Ik moet nu 2,5 uur vroeger vertrekken en de metro, trein en fiets nemen om op mijn campus te geraken.

Ik probeer de kosten zo veel mogelijk zelf te dragen maar dat is als student niet eenvoudig. Daarom vroeg ik me af u me zou willen helpen.

Elke bijdrage, hoe klein ook, maakt een wereld van verschil. Nu alvast al duizend maal dank!

Mises à jour

Chargement...

Collecteurs

Chargement...
Démarré 1 jour il y a
Vu 13x

Campagne organisée par:

Mieke Verborg

Mieke Verborg

 

Faire un don Soyez les premiers à soutenir cette campagne !

Dons

 
Afficher tous les dons
Démarré 1 jour il y a
Vu 13x
 
D'autres collectes de fonds dans: Dettes Animaux Communauté
Rapporter un abus