Help Lola aub

Help Lola aub
Belinda Janssen

Help Lola haar leven terug te krijgen 🐾❤️ Lieve mensen help

21 dons
24%
470 € collectés sur 2 000 €

Met heel veel pijn in mijn hart vraag ik jullie om hulp voor mijn lieve Lola.

Lola is nog maar 4 jaar oud en wordt op 4 oktober 5 jaar. Ze is, naast mijn andere hond Milo, mijn alles. Ze hoort bij mijn gezin en ik kan me mijn leven zonder haar niet voorstellen.

Helaas heeft Lola te maken met maar liefst drie aandoeningen. Op dit moment heeft één behandeling de allerhoogste prioriteit: een operatie aan haar luchtwegen, zodat ze weer voldoende lucht krijgt. Pas daarna kan ze de noodzakelijke operatie aan haar hernia ondergaan.

Daarnaast heeft Lola ook nog een ernstige huidaandoening waarvoor zij behandeling nodig heeft.

De dierenarts heeft ons verteld dat als Lola niet geopereerd kan worden, er uiteindelijk geen andere mogelijkheid meer is dan haar in te laten slapen. 💔

Dat vooruitzicht breekt mijn hart.

Ik heb de afgelopen tijd al ontzettend veel uitgegeven aan onderzoeken, medicijnen en behandelingen voor Lola. Ik probeer alles zelf te dragen, maar de kosten zijn inmiddels zo hoog geworden dat ik het simpelweg niet meer alleen kan.

Ik vraag daarom, hoe moeilijk ik dat ook vind, om hulp.

Ik wil Lola zo ontzettend graag een kans geven. Niet omdat ik egoïstisch ben en haar koste wat kost bij me wil houden, maar omdat zij nog zo jong is en er, met de juiste operaties, hopelijk nog een toekomst voor haar kan zijn.

Iedere bijdrage, hoe klein ook, brengt Lola een stapje dichter bij de zorg die ze zo hard nodig heeft. Kun je niets missen? Dan helpt het enorm als je deze actie wilt delen.

Ik wil iedereen die Lola helpt, steunt of alleen al de moeite neemt om haar verhaal te lezen, vanuit het diepst van mijn hart bedanken. ❤️

Liefs,

Belinda, Lola & Milo 🐾❤️

Démarré 1 semaine, 5 jours il y a
Vu 739x

Campagne organisée par:

Belinda Janssen

Belinda Janssen

21 dons
24%
470 € collectés sur 2 000 €

Dons

  • Marian van Eijk 20,00 €

    🩵Lola

    2 jours il y a
  • Miriam muermans muermans 25,00 €

    Ik snap het ! ❤️

    1 semaine, 1 jour il y a
  • Anonyme 10,00 €
    1 semaine, 2 jours il y a
  • Marieke Pijnenburg 25,00 €

    Heel veel s6 lieve lola🍀🙏🍀🙏❤️

    1 semaine, 2 jours il y a
  • Hans en bep Schmitz 25,00 €

    Lief schatje Lola al hebben we zelf niet veel meer maar dit kan er zeker nog vanaf diekke… Lief schatje Lola al hebben we zelf niet veel meer maar dit kan er zeker nog vanaf diekke knoevel van je vrienden uit limburg

    1 semaine, 2 jours il y a
Afficher tous les dons
Démarré 1 semaine, 5 jours il y a
Vu 739x
 
D'autres collectes de fonds dans: Animaux
Rapporter un abus