-
op 04-11-2024
BRUSSELS MARATHON
Wat een ontlading!
Zondag 3 november 2024.
Het slapen was voldoende gezien de hoeveelheid adrenaline. Met de nodige steun trokken we richting hartje Brussel.
De sfeer, de ambiance en de animatie rond het parcours was waanzinnig en onbeschrijflijk.
Een eerste deelname, nog niet goed weten hoe ik een marathon moest indelen en het ‘wanneer wat eten/drinken’ zorgden voor de nodige dosis gezonde stress. Maar alles verliep fantastisch! Na 427 hoogtemeters verdeeld over een traject van 42.200 meter kon ik, met de nodige emotie, de Angelman vlag over de meet lopen.
Met mijn 3u24min24sec klokte ik de 356e tijd af van alle deelnemers.
Ik wens graag iedereen te bedanken voor de steun en ik kijk al uit naar de volgende sportieve uitdaging!
-
op 06-10-2024
VOORBEREIDING
met veel ongeloof en een lichaam vol adrenaline deze halve marathon van Erpe Mere gelopen ter voorbereiding naar 3/11. De ontvangen steun van iedereen is gigantisch! Hartjes naar iedereen!
Berichtjes, telefoontjes, babbels, schenkingen, … De liefde is zo groot naar jullie en nog meer dan ooit voelen we dat we deze strijd niet alleen voeren.
Nog exact 4 weken de tijd om de 1e grote uitdaging aan te gaan.
But remember, I’ll run for two! 🪽