Woningbrand


Hallo lieve mensen Een kleine noodkreet. Afgelopen januari is een deel van ons huis in vlammen opgegaan.
Bij deze vreselijk brand is ons maatje en grote vriend (onze Hond) van onze kinderen op 2 jarige leeftijd om het leven gekomen. Onze meiden missen hem iedere dag nog. Maar ook de complete strip verzameling is in rook opgegaan. Foto boeken met de geboorte van ons zelf en ook die van de kinderen zijn verloren gegaan zo ook school spullen als tekening eerste schriftjes en herinneringen. Dit stond op het zoldertje.
Ook het voor huis heeft veel rook en waterschade dus niet bewoonbaar.
Wat voor onze meiden het allemaal nog emotioneler maakt.
Wij zijn gelukkig met de schrik vrij gekomen.
De schade is getaxeerd op 90.000 euro
Maar nu komt het willen we het oplaten bouwen dan zijn we 150.000 euro nodig. Ik hoor u denken dit klopt niet. Nou zo dachten wij ook. De verzekering dekt de herbouw waarde en het materieel. Maar de herbouwwaarde wordt aan de hand van de verbrande bouw bekeken maar niet naar de eisen van deze tijd in de bouw. Als licht inval waarde of iso waarden.
Dus buiten onze emotionele rollercoaster waar we in beland zijn zijn we ook in een financiële rollercoaster terecht gekomen.
Tevens slapen de meisjes bijna niet omdat het s'nachts is gebeurd wat traumatische gevolgen heeft voor ze. Veel angst en nachtmerries.
Hopen een beetje op uw grote hart om het allemaal weer leefbaar te maken.
Wij danken jullie uit de grond van ons hart. We zullen update posten van de voortgang. Hopen dat onze meiden er weer geheel boven op komen.
Nogmaals onze dank.
Updates
Collectanten
Actie georganiseerd door:
