The Dreamhouse Yogyakarta
Daan en Olivier gaan de Marathon van Barcelona rennen en willen 2.500 euro ophalen om kinderen in Indonesië een kans te geven
Wij gaan 42,195 km rennen op 15 maart en willen hiermee €2.500 ophalen voor The Dreamhouse in Yogyakarta. Wij zijn allebei een aantal maanden in Indonesië geweest en zijn daar verliefd geworden op het land de cultuur en de gastvrijheid. Tegelijk zijn we ons daar ook bewust geworden van hoe bevoorrecht wij zijn om in Nederland op te groeien met vanzelfsprekende toegang tot onderwijs. Daarom willen we iets terugdoen en vinden we The Dreamhouse het perfecte goede doel.
The Dreamhouse is een organisatie in Yogyakarta Indonesië die straatkinderen en kwetsbare jongeren opvangt en begeleidt. Ze bieden een veilige plek waar kinderen wegblijven van de straat en kunnen werken aan hun toekomst. De focus ligt op onderwijs persoonlijke ontwikkeling en het opbouwen van zelfvertrouwen. Kinderen krijgen hulp bij school sociale vaardigheden en het ontdekken van hun talenten. Er wordt ook gewerkt met ouders en families zodat de thuissituatie verbetert en kinderen blijvend uit kwetsbare situaties kunnen komen. Het doel is dat jongeren zelfstandig worden en een stabiele toekomst opbouwen.
Wat doen ze precies met het geld?
Donaties worden gebruikt voor de zorg van kinderen in het Children Crisis Center. De kosten per kind zijn €30 per maand. Dit bedrag dekt maaltijden schoolkosten gezondheidszorg en basisbehoeften. Op dit moment verblijven er 14 kinderen in het centrum. Dat betekent dat er maandelijks €420 nodig is en €5.040 per jaar om deze kinderen te ondersteunen.
Word sponsor!
Via onze vriend Sjors van Belanesia Teamwear kwamen we in contact met the Dream House. Tijdens de marathon lopen wij daarom ook in een gepersonaliseerd shirt van Belanesia X the Dream House. Wil jij nou ook je bedrijf op dit prachtige shirt hebben neem dan contact met ons op. Wij hebben meerdere plekken beschikbaar voor verschillende prijzen. Voor ieder wat wils! De marathon van Barcelona trekt meer dan 100.000 mensen aan.
Website: The Dreamhouse – #thestreetisnot4kids
Kijk hier de YouTube video om een beter beeld te krijgen:
Updates
Collectanten
Actie georganiseerd voor:
The Dream House
Rumah Impian (The Dream House) works to empower the lives of street/high risk children in Yogyakarta, Indonesia. We develops a holistic approach in caring for the street children/high risk children. The street children are treated as a family. The focus of the dreamhouse is in developing the personality of the children where every child is treated as a unique individual and we believe in every child’s dream.
The Dreamhouse Turusan Temanggal II RT 5 RW 2 Purwomartani Kalasan Sleman Yogyakarta 55571
+62 878 5031 2200
Actie georganiseerd door: