Stappen en Trappen op de Strelvio

Stappen en Trappen op de Strelvio

Stappen en trappen omhoog tegen de Stelvio voor onderzoek tegen de stapsgewijze achteruitgang van Alzheimer

 

Doneer Wees de eerste om deze actie te steunen!

Wij zijn een vriendengroep uit Gemert en stappen en trappen als goedwillende amateurs op 30 Augustus 2025 naar de top van de Stelvio op 2750 meter. Dit als steun voor een naaste die op het einde wordt geconfronteerd met de stapsgewijze achteruitgang die gepaard gaat met Alzheimer.

We hebben ons aangesloten bij Strelvio, het initiatief van Werner Smits om via donaties geld in te zamelen voor de bestrijding van Alzheimer en dementie. Het opgehaalde geld gaat volledig naar Alzheimer Nederland, Hersenstichting en Only Friends. Meer info vind je op www.strelvio.nl

Ons steunen? Dat kan op verschillende manieren. Door een bedrag te storten voor een deelnemer per km (25 omhoog), per bocht (48 haarspeldbochten) of een bedrag voor het gehele team. Ook als je onze actie onder de aandacht brengt van anderen zijn we je al dankbaar. Laat je email of telefoon achter en we houden je op de hoogte van de actie gedurende de gehele dag! 

Bedankt namens Michael, Frank, Evelyn, Ronny, Arnaud,Monique, Rien, Koen en Werner

Updates

Laden...

Collectanten

Laden...
17 uur geleden gestart
10x bekeken

Actie georganiseerd voor:

Strelvio

Strelvio

Actie georganiseerd door:

Michael Bots

Michael Bots

 

Doneer Wees de eerste om deze actie te steunen!

Donaties

 
Toon alle donaties
17 uur geleden gestart
10x bekeken